За словами виконавця Вєрки Сердючки, усі конкурсанти були гідними. Він зізнався, що йому було цікаво спостерігати за сучасним поколінням співаків.

Цікаво Різниця майже всемеро: як глядачі проголосували у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2024

Данилко назвав своїх фаворитів Нацвідбору-2024

Так, в особистому рейтингу співака третє місце посів гурт Ziferblat. Другу місце, на думку артиста, заслуговував MELOVIN. Урешті, найвищий бал Данилко поставив alyona alyona & Jerry Heil. Вони й стали переможцями конкурсу.

Знаменитість вважає, що пісня Альони та Яни – Teresa & Maria, добре підходить для пісенного конкурсу. Він припускає, що в Швеції дівчатам будуть підспівувати. Утім, Андрій радив би дівчатам попрацювати над постановкою.

Думаю, що приспів у "Teresa & Maria" ключовий і хітовий. Є відчуття, що це одразу може підспівувати зал. А крім цього, хороша початкова, українська частина пісні. Відразу зрозуміло, з якої країни учасник,
– поділився Данилко.

Андрій поділився, що намагався підтримувати усіх конкурсантів добрим словом. Адже він розуміє, як складно виступати на подібних конкурсах. Деяким учасникам артист навіть дав свій номер телефону, щоб вони могли радитися з ним щодо творчості.

Ось гурт "Nazva" всі хейтять і критикують. А я їм сказав: "Взагалі нікого не слухайте". Ще до мене звернувся Yaktak. У нього дуже велика фан-база, і він дуже приємна людина. Я дав йому свій телефон, із задоволенням допоможу йому порадою,
– сказав він.

Які фаворити були в інших зірок

  • Співак Святослав Вакарчук зазначив, що з-поміж усіх учасників Нацвідбору, йому найбільше сподобався гурт Ziferblat. Вакарчук зізнався, що йому не вистачало такої якісної музики.
  • Продюсер шоу American Idol Фред Бронсон висловився, що його вразила композиція MЕLOVIN – Dreamer. Фреду сподобалися як слова й музика, так і виступ виконавця.
  • Хореограф Женя Кот вважає заслуженою перемогою alyona alyona & Jerry Heil. На його думку, з композицією Teresa & Maria, дівчата мають високі шанси на перемогу. Йому б навіть хотілося створити для виконавиць якісний номер для міжнародного пісенного конкурсу.