На її думку, участь в Євробаченні – це хороший політичний інструмент. Водночас співачка поділилася, чи варто витрачати мільйони на проведення Нацвідбору та зізналася, чи сама планує в майбутньому взяти участь в пісенному конкурсі.

Не пропустіть Він робить мене щасливою, – Соловій про нового коханого, з яким зрадила Жадана

Що Соловій думає про проведення Нацвідбору в Україні

Виконавиця переконана, що пісенний конкурс має відбуватися, але з меншими фінансовими інвестиціями з боку держави.

В інших країнах ми спостерігаємо, що це проходить скромно, але чомусь Україна завжди дуже збуджувалася на Євробачення. Мені це не зрозуміло. Але я завжди слідкую,
– заявила співачка.

Чи планує Соловій брати участь в Нацвідборі

Артистка розповіла, що Дмитро Шуров її вже тричі запрошував, втім вона відмовлялася.

Я просто не встигаю з цим всім об'ємом всього, що я запланувала, що я хочу та що у мене несеться,
– пояснила Христина.

До того ж співачка додала, що поки не написала пісню, яка буде гідна перемоги на Євробаченні. Втім, якщо зробить це, то подасться на Нацвідбір.

Якщо я напишу таку пісню, яка достойна перемоги на Євробаченні й це відчую. У мене дуже хороше чуття в цьому сенсі. У мене був хороший вчитель. І не один. І я думаю, що тоді скажу, що йду на Євробачення,
– заявила Соловій.

Інтерв'ю з Христиною Соловій: дивіться відео онлайн

Що інші зірки говорили про Нацвідбір-2024

  • Учасники "Антитіл" вважають, що цього або наступного року українцям варто було б відмовитися від участі в Євробаченні, а кошти, спрямовані на конкурс, зекономити й витратити на важливіші речі.
  • Думку музикантів розділяє також продюсер Вадим Лисиця. Він переконаний, що 11 мільйонів було б доцільніше інвестувати в дрони або комплектувальні до них.
  • Jerry Heil, яка з alyona alyona поїде в Мальме, вважає, що для історичних подій культурна дипломатія має велике значення. Так, виступ на міжнародній арені слугуватиме нагадуванням про війну в Україні глядачам у всьому світі.
  • Водночас співачка Lama розкритикувала Нацвідбір. Вона зазначила, що кошти, використані для проведення заходу, потрібно було спрямувати на підтримку українських військових.