Артистка вважає, що потрібно брати участь у пісенному конкурсі, тому що це дає змогу ще раз нагадати світові про Україну.

Не пропустіть SKYLERR емоційно відповіла, чому хотіла відмовитися від участі в Нацвідборі-2024

Jerry Heil прокоментувала скандал щодо вартості Нацвідбору

Співачка підкреслила, що культурна дипломатія має велике значення й назвала її "м'якою силою". Зокрема, Яна пригадала, як гурт Kalush Orchestra поїхав на Євробачення та згодом продав свій кубок за велику суму. Виручені кошти тоді витратили на потреби Збройних Сил України.

Культурна дипломатія – це найм'якша й найвитонченіша з усіх сил, які можуть бути. Це мало вирішальну роль у багатьох історичних подіях. Я можу навести приклад, як участь наших хлопців принесла сюди інвестиції. Kalush Orchestra продали за мільйон доларів кубок, а потім свою панаму,
– сказала вона.

Jerry Heil також заговорила про скандал навколо 11 мільйонів гривень, які витратили на Нацвідбір-2024. Вона зазначила, що ці кошти спрямували загалом на все шоу, а не лише на їхній виступ з alyona alyona.

"Я хочу пояснити, що 11 мільйонів було витрачено не на нас з Альоною, а на ціле шоу. І ми до цього не мали жодного стосунку", – додала виконавиця.

Що цьому передувало

  • За даними ProZorro, відбір на пісенний конкурс вартував майже 11 мільйонів гривень. На сайті йдеться, що кошти витратили на декорації, монтаж, спецефекти, постановку номерів. Ці кошти сплатили із державного бюджету України.
  • Чимало людей обурювалися, що такі великі гроші витратили на Нацвідбір на Євробачення у час, коли триває війна. Багато хто писав, що краще його б не проводили, а спрямували кошти на допомогу українським військовим.
  • На скандал відреагував й ведучий відбору Тімур Мірошниченко. Він пояснив, що не знається на фінансовій складовій шоу, однак сам отримав малий гонорар. Мірошниченко вважає необхідним вкладати кошти в культуру країни.