Шанувальники укотре поцікавилися в колишньої дружини Остапчука, чи є новини щодо спільного будинку з шоуменом. Христина Горняк відповіла в інстаграм-сторіз.

До слова Любов зцілює, – колишня дружина Остапчука натякнула на новий роман

Нотаріусиня повідомила, що Володимир Остапчук не захотів розв'язати проблему мирним шляхом. Схоже, що вони судитимуться за спільне майно.

На жаль, на мою пропозицію сісти за стіл переговорів і піти на медіацію – мені моїм колишнім чоловіком відмовлено,
– написала Христина Горняк.


Христина Горняк про дім / Фото з інстаграм-сторіз

Блогерка пообіцяла тримати своїх фанів у курсів всіх новин та подякувала за хвилювання.

"Я все ж думала, що краще шляхом переговорів сісти й вирішити, та чомусь так думаю тільки я… Колишній бажає йти до суду, витрачати кошти й нерви, а я хотіла все якось тихо, полюбовно. Три роки спільного життя, є за що і дякувати, і не дякувати", – додала Горняк.

Остапчук та Горняк не поділили будинок

  • Раніше Володимир Остапчук розпочинав робити ремонт у будинку з дружиною Катериною Полтавською. Тоді Христина Горняк писала, що не хоче виносити сварки, але за дім їй образливо.
  • Згодом блогерка зізналась про те, що Володимир Остапчук постійно вагався у своєму рішенні щодо будинку. Він хотів віддати їй увесь дім, а потім взагалі не погоджувався ділитися. Христина дала час шоуменові на роздуми. В іншому випадку вона подаватиме до суду.
  • Місяць тому Христина Горняк з'явилася біля спільного будинку, який купила разом з колишнім чоловіком. Вона перевірила стан майна та зафіксувала його.