Шоумен разом зі своєю новою обраницею зараз проводить ремонтні роботи в їхньому спільному з Горняк будинку. Схоже, його не цікавить думка колишньої з цього питання.

Не пропустіть Хоче оскаржувати в суді: ексдружину Остапчука оштрафували в Австрії

Горняк висловилась про спільний з ексом будинок

За словами блогерки, вона не слідкує за життям свого колишнього, однак підписники їй самі регулярно пишуть про це. Тож тепер жінка обурена тим, що в її спільному з Остапчуком будинку, він проводить ремонт з Катериною Полтавською.

Я не відслідковую, але скажу вам, що це не найбільший треш, який відбувався з моїми особистими речами. У голові не вкладається, як деяким дівчатам таке ок,
– висловилась вона.

Горняк зізналась, що не хоче поширювати конфлікт у публічний простір. Утім, вона натякнула, що ймовірно, подаватиме до суду на свого колишнього чоловіка. Також блогерка пожартувала, що переїде в дім зі своїми друзями з Закарпаття.

Я не виношу сварки, але за будинок образливо. Та нехай не думають, що їм там буде добре вдвох. Будемо або втрьох, або ще мої друзі ромале із Закарпаття будуть. Просто в мене ще купа часу позовної давності,
– розповіла жінка.

Горняк висловилась про будинок
Горняк висловилась про будинок / Скриншот з інстаграму блогерки

Христина додала, що не поспішає із судовим позовом проти ексчоловіка, адже ще має час.

Про конфлікт з будинком Остапчуків

  • Під час шлюбу Христина та Володимир вирішили придбати дім під Києвом. Влітку 2022 року ведучий розповідав, що будівництво вже майже завершене. Утім, за кілька місяців стало відомо, що пара розлучилась.
  • Згодом Володимир зі своєю новою коханою Катериною Полтавською повідомив, що починає ремонт у будинку. Тоді Христина відреагувала, що відповідно до українського законодавства, дім є їхнім спільним майном. Тому вона б хотіла, аби питання житла насамперед врегулювали з нею.
  • Попри це, Володимир не обговорював з колишньою дружиною тему будинку. Натомість він та Полтавська регулярно показують, як облаштовують житло. Вони вже визначилися, який вигляд матиме вітальня та дитяча кімната.