Користувачі запідозрили, що на відео не справжня принцеса Уельська, а, ймовірно її двійник, який просто грає роль.

Цікаво Після фейкової новини про смерть: король Чарльз III показався на публіці

Реакція двійника

43-річна британка Гайді Ейгем не забарилася й відповіла на такі закиди від публіки.

Очевидно, були деякі припущення щодо того, чи це Кейт і Вільям на цих кадрах. Фактично, мої власні соціальні мережі зійшли з розуму, оскільки люди думають, що це я, але я знаю, що це не так. Я була на роботі в той час, тому знаю, що це не я. Я на 100% вірю, що на цьому відео Кейт Міддлтон і Вільям,
— стверджує Гайді.

Гайді також додала, що вже час зупинити всі ці розмови про "зникнення" Кейт, бо "це вже зайшло надто далеко".

Якщо Кейт Міддлтон хотіла залишити причину операції в таємниці, то вони [Кенсінгтонський палац] мають рацію, не повідомляючи більше деталей. Вона публічна особа, але не є суспільною власністю, і ми повинні поважати це,
— вважає двійник.

Що сталося з принцесою Уельською

  • У січні Кенсінгтонський палац повідомив новини: Кейт Міддлтон перенесла невідкладну операцію в області живота. Після деякого часу в лікарні Кейт виписали додому, щоб вона могла відновитися.
  • З палацу повідомили, що Кейт потрібен буде тривалий період відновлення та відпочинку. Через це вона не зможе повернутися до своїх звичайних справ і зобов'язань до кінця березня, до Великодня.
  • Кейт вперше з'явилася на людях лише через два місяці після операції, коли її помітили в машині з мамою.
  • Потім в інтернеті з'явилися її фото з дітьми, які опублікували на офіційній сторінці королівської родини, але ці знімки зустріли критику. Через це в інтернеті поширилися різні припущення та теорії про те, чому Кейт зникла з публічного поля зору, включно з домислами про розлучення або проблеми зі здоров'ям.