Чарльз III та Камілла удвох завітали до каплиці Святого Георгія у Віндзорі. Вони побували на великодній святковій службі, після якої вийшли на публіку.

Дивіться також Уперше в історії виконала обов'язок монарха: Камілла виступила перед Великоднем без Чарльза III

Чарльз III відвідав великодню службу

Король був у гарному настрої. Він з радістю привітався з невеликим натовпом біля каплиці і потиснув людям руки після літургії.

Цього року святкування Великодня зробили не таким пишним у королівській сім'ї. Все для того, щоб Чарльз III контактував з меншою кількістю людей.

Королівські експерти коментують, що поява короля на великодній службі – це обнадійливий знак щодо його здоров'я. Адже напередодні ходили чутки, що його не побачать на публіці.

Останнє про здоров'я Чарльза III

  • Король Чарльз III продовжує лікування від раку, а тому його обов'язки перейшли до дружини та інших членів сім'ї. Він працює у Букінгемському палаці, але не виконує публічних зобов'язань.
  • Королева Камілла сама відвідала Північну Ірландію, куди поїхала з відрядженням. Там вона розповіла про те, що Чарльз III почувається "дуже добре". Король сумує через те, що не може вітати підданих.
  • Старший племінник монарха Пітер Філіпс розповідав, що він засмучений через хворобу, бо не може робити все, що хотів би. Він прагматичний і прагне якнайшвидше покращити своє здоров'я.