Вперше за довгий час Букінгемський палац опублікував оновлену інформацію щодо Чарльза ІІІ. На офіційній сторінці з'явилося повідомлення щодо участі короля у публічних заходах.

До слова Ситуація невтішна: друг Чарльза III висловився про стан здоров'я короля

Чарльз III повернеться до обов'язків

Чарльз III зовсім скоро повернеться до виконання своїх обов'язків. Ймовірно, це ознака того, що лікування та відновлення після його діагнозу проходить добре. Перший публічний вихід монарха відбудеться 30 квітня.

Щоб відзначити це, наступного вівторка король і королева здійснять спільний візит до онкологічного центру, де вони зустрінуться з медичними фахівцями та пацієнтами. Цей візит стане першим у низці зовнішніх заходів, які Його Величність здійснить протягом наступних тижнів,
– повідомив Букінгемський палац.

Окрім того, Чарльз III та Камілла у червні прийматимуть імператора Японії та його дружину з державним візитом.

У заяві палацу додають, що з наближенням річниці коронації король і королева вдячні за добрі слова й побажання попри всі виклики долі.


Чарльз III та Камілла / Фото з інстаграму королівської сім'ї

BBC пише про те, що це не буде цілковите повернення до всіх обов'язків. Тим паче, що й раніше Чарльз III не передавав усі повноваження іншим членам родини. Він приймав прем'єр-міністра та влаштовував аудієнції.

Чарльз III лікується від раку

  • У лютому король Чарльз III повідомив про те, що у нього діагностували рак. Було відомо, що хворобу виявили на ранній стадії, тому шанси вилікуватися є високими.
  • Королева Камілла запевняла, що чоловік почувається добре. Він засмучений і розчарований лише тому, що не може бачитися з підданими.
  • Чарльз III проходив променеву терапію у Лондоні. Друг родини казав про те, що новини невтішні. Про це говорили інші родичі ще й тому, що у палаці оновлюють операцію "Міст Менай" на випадок смерті монарха.