Військовий та музикант Андрій Хливнюк відповів на запитання з приводу мобілізації. Він розповів, що не вважає необхідним її посилення. Натомість лідер "Бумбоксу" запропонував інший варіант.

Дивіться також Коханка Путіна заспівала пісню "Бумбоксу" для російських курсантів: реакція Андрія Хливнюка

Андрій Хливнюк про мобілізацію та війну

Я думаю, що треба добровольцем йти на фронт. Не чекайте повісток, обирайте підрозділи, які вам подобаються, йдіть і працюйте. Якщо ви військовозобов'язані, певного віку, вам дозволяє здоров'я, йдіть захищати доньок і сестер від зґвалтувань, мам від вбивств, свої хати від розграбувань, розбомблення. Що тут дивного? Я не розумію. Мобілізація – це необхідність,
– сказав музикант.

Андрій Хливнюк пояснив, що зараз триває війна за існування української нації. Ті бійці, які вже від 2 до 10 років перебувають на фронті, очевидно, втомилися. Але ніхто з них не кине зброю.

"Ті, з ким я спілкуюся, стоятимуть до смерті дуже довго. Стільки, скільки треба буде. Я маю величезну честь спілкуватися з такими людьми. Багато з них і не були військовими до повномасштабного вторгнення, а хтось 10 років воює. Ніхто не кине зброю і не піде нікуди", – зауважив лідер "Бумбоксу".

Мова вже йде не про армію і не армію, службу і не службу. Це екзистенційна війна за саме існування української нації. Не просто як етносу, а фізично як людей нас хочуть знищити. Ми мусимо відбитися і мусимо перемогти або загинути,
– додав Андрій Хливнюк.

Українські зірки про мобілізацію

  • Учасник Kalush Orchestra Тимофій Музичук вважає, що артисти та популяризатори української культури ефективніші в тилу. Адже вони можуть збирати кошти і займатися волонтерством.
  • Коля Сєрга розуміє, що добровольців поменшало, але війську потрібні люди. Він підтримує мобілізацію, адже в іншому випадку вся країна може перетворитися на Бучу.
  • Pianoбой вважає, що часто артисти можуть зробити більше для перемоги, беручи участь у гастролях, благодійних концертах та зборах коштів для Збройних Сил України. Тому він підтримує можливість броні для музикантів.