Абсурдності ситуації додає той факт, що росіянка виконала трек з російським курсантом, який до того ж грав на гітарі. Інші Z-патріоти бурхливо аплодували артистам.

До теми Є умова: Андрій Хливнюк відповів, коли він знову заспіває російськомовні хіти "Бумбоксу"

Коханка Путіна заспівала пісню "Бумбоксу"

Російська пропагандистка Катерина Мізуліна відвідала Тюменське командне училище інженерних військ. Так, вона разом з одним з курсантів виконала пісню українського музиканта Андрія Хливнюка. Вони заспівали композицію "Вахтерам", а публіка їм аплодувала.

Реакція Андрія Хливнюка

Військовий вже побачив цинічний вчинок Мізуліної. Коментар виконавця не вирізнявся багатослівністю, однак чітко дав зрозуміти, що вважає це надзвичайно іронічним. Він поділився фрагментом з відео у своїй інстаграм-сторіс та зазначив, що "контрпропаганда в дії". Крім того, артист додав смайлик, який сміється.

Андрій Хливнюк відреагував на те, що коханка Путіна заспівала пісню Бумбоксу
Андрій Хливнюк відреагував на те, що коханка Путіна заспівала пісню Бумбоксу / Скриншот з інстаграм-сторіс

Лідер "Бумбоксу" служить в ЗСУ

  • Співак бере участь у повітряній розвідці на Херсонському напрямку.
  • Хливнюк є пілотом ударного безпілотника Punisher, а також виконує додаткові обов'язки командира відділення та керівника двох екіпажів.
  • Його основні обов'язки включають розробку стратегічних планів та виконання бойових завдань. До його обов'язків входить розробка стратегічних планів та виконання бойових завдань.
  • Перебуваючи на керівній посаді, артист ефективно поєднує свої службові обов'язки з міжнародними концертними виступами, спрямованими на збір коштів для військових.
  • Нещодавно Андрій Хливнюк був відзначений нагрудним знаком "Захисник України"від РНБО. Цією нагородою нагороджуються особи, які зробили значний внесок у національну безпеку й оборону України, а також виявили сумлінну військову службу, героїзм і професіоналізм.
  • Співак опублікував фото нагороди у соцмережах, написавши: "Заробимо на нові засоби, навчимося і довчимо інших. Працюватимемо на полі бою і в тилу, допоки наша земля стане вільною. Служу народу України. Дякую за довіру".