Відповідь кліпмейкера виявилась доволі очевидною. Він переконаний, що артисти-зрадники цікавлять лише Росію та Z-патріотів. Водночас Алан вважає, що вони могли б стати вільними.

Не пропустіть Багато років була фанаткою: ЗМІ розсекретили ім'я дружини Козловського

Що Бадоєв думає про артистів-зрадників

Він переконаний, що ані Повалій, ані Ані Лорак, ані інші російська зірки, більше ніде не потрібні, окрім країни-терористки.

Насправді вони не вірять у себе. Якби хтось із них повірив, що "я цікавий десь, окрім цього засрання руського", тоді вони були б вільнішими. А вони вірять вождю. Але кому вони потрібні? Нехай їм це буде найнеприємнішим сказаним моїм словом. Нікому вони не потрібні,
– наголосив режисер.

Інтерв'ю з Аланом Бадоєвим: дивіться відео онлайн

Алан Бадоєв раніше й сам активно працював в Росії

  • Режисер співпрацював з російськими знаменитостями, називаючи їх друзями, а не просто клієнтами.

Немає нічого в цьому житті, немає жодної людини, немає жодного закону, жодної думки, яка б могла мене змусити соромитися спілкування з моїми друзями, колегами, людьми, якими я можу захоплюватися… Немає закону, і немає думки для мене, яка могла б повпливати на моє бажання чи небажання працювати в Росії, з російськими артистами. Я сам собі господар,
– говорив Бадоєв.

  • Водночас повномасштабне вторгнення Росії в Україну дуже змінило кліпмейкера.
  • Після 24 лютого 2022 року він заявив, що не хоче мати нічого спільного зі зрадниками й розкаявся, визнавши, що розмивав кордони між Україною та Росією. Водночас тепер Алан Бадоєв хоче будувати культурну стіну, яка розповідала б, наскільки ми з росіянами різні.