Нещодавно виконавиця розповіла, що їй не вистачає сімейного щастя. До того ж співачка шкодує про те, що весь час приділяла кар'єрі, не звертаючи уваги на чоловіків навколо себе.

Цікаво Схожий на мене і на тата, – Ніно Катамадзе розкрила, де перебуває її 16-річний син

Злата опублікувала новий кадр, на якому можна помітити праву руку артистки. Втім, на безіменному пальці видніється коштовна обручка, яку одягають зазвичай під час одруження. Водночас на фоні постав букет білих півоній.

До того ж Огнєвіч заінтригувала шанувальників підписом до фото. Вона розповіла про кохання, яке порівняла з діамантами. Ба більше, виконавиця заговорила за каблучку, як за оберіг. Однак, ці слова стосуються нової пісні Злати, яку скоро матимуть змогу почути всі.

Наше кохання як діаманти, відчувають всі цей блиск. Тому тепер я ношу з собою на руці, мов оберіг,
– написала артистка.

Злата Огнєвіч підігріла інтерес до особистого життя
Злата Огнєвіч підігріла інтерес до особистого життя / Скриншот з інстаграм-сторіс

Що відомо про особисте життя Огнєвіч

  • Артистка нещодавно розповіла, що їй в житті не вистачає сімейного щастя. Злата протягом всього життя намагалася будувати музичну кар'єру. Однак, співачка не звертала уваги на чоловіків, які пропонували їй стосунки чи побачення.
  • Наразі серце Огнєвіч вільне, і вона дуже хоче поринути у сімейне життя.
  • Водночас виконавиця має страх народжувати дітей. Річ у тім, що артистка втратила брата, тому вона боїться, що її дитині треба буде зіткнутися з жорстокістю світу.
  • Також Злата зазначила, що хотіла б взяти малюка з дитячого будинку. Ба більше, артистка хоче і народити, і всиновити дітей.