Зокрема, гітарист гурту вважає, що "пісня прикольна". Водночас інші музиканти незадоволені аранжуванням треку. Цікаво, що сам Ziferblat став фаворитом суддів на Нацвідборі.

Вас також може зацікавити "Дитяча позиція": фіналістка Нацвідбору здивувала вчинком Остапчука щодо неї

Ziferblat прокоментував конкурсний трек Jerry Heil та alyona alyona

Влад Лещинський зауважив, що пісня нібито передчасно стала фаворитом серед конкурсантів. Про це говорили всі, починаючи з букмекерів, закінчуючи блогерами. Відтак, на його думку, негативно відобразилося на інших учасниках.

Ми потрапили в ситуацію, коли нам заздалегідь зробили загальну атмосферу, що ця пісня має перемогти. Іноземні блогери в ютубі кажуть, що пісня найкраща. За всіма ставками букмекерів, за всіма опитуваннями, зокрема й серед європейського глядача, створили атмосферу, ніби в Європі всі чекають на цю пісню, а інші далеко позаду,
– розповів гітарист гурту.

Даніїл, своєю чергою, поділився, що йому подобається композиційний аспект текст, втім аранжування і те, як вона зроблена студійно – ні.

"У мене зовсім інший смак", – підкреслив вокаліст колективу.

Федір Ходаков додав, що не в захваті від тексту та аранжування треку, проте мелодія, на його думку, легко запам'ятовується, залишаючи бажання підспівувати.

Після жеребкування, коли "Суспільне" оприлюднило плейлист з усіма треками, мелодія їхньої пісні одразу засіла в голову. Я не знаю, спеціально вони так зробили чи ні,
– говорив барабанщик гурту.

Водночас музиканти побажали успіху артисткам на пісенному конкурсі в Мальме.

Як Ziferblat виступив на Нацвідборі-2024

  • Валентин, Даніїл та Федір виконали пісню Place I Call Home, яку присвятили землякам, що живуть за кордоном і сумують за Україною.
  • Тріо вийшло на сцену в елегантних чорних костюмах, прикрашених білими вкрапленнями.
  • Журі, до складу якого входили Андрій Данилко, Сергій Танчинець та Джамала, поставили артистам найвищу оцінку – 11 балі. Водночас глядачі присудили їм 8 балів. У результаті Ziferblat посів друге місце, поступившись Jerry Heil та alyona alyona.

Ziferblat – Place I Call Home: дивіться відео онлайн