Шоумен поширив допис SKYLERR, де вона повідомила про бажання зняти свою кандидатуру з Нацвідбору-2024. Остапчук назвав це "дитячою позицією" та запропонував піти на дитячий конкурс.

До слова Jerry Heil вперше відреагувала на скандал через витрачені 11 мільйонів на Нацвідбір-2024

Чому SKYLERR образилась на Остапчука

Вова Остапчук написав про мою дитячу позицію, сказав, що я розводжу зраду. Що з моїм рішенням мені треба йти на дитячий конкурс. Він це написав у своєму блозі, репостнув і ніби спонукав людей так думати про мене. Не подумавши про те, що в мене на те були свої підстави,
– розповіла SKYLERR.

Артистка додала, що це було її свідоме рішення, ухвалене не через страх абощо. Вона обурилась такою поведінкою ведучого, який сам потрапляє у скандал за скандалом.

"Мені настільки цей його вчинок був незрозумілий. Бо хто як не Вова Остапчук, який щонайменше тричі потрапляв у скандали: 10 з 10, проводив весілля в Греції, інші скандали в нього були. Який знає, що таке булінг. Який знає, що таке хейтерський напад. Він бере особисто і на дівчину, на мене цей напад ще більше спонукає, кажучи що я розводжу якусь зраду", – зауважила SKYLERR.

Інтерв'ю зі SKYLERR: дивіться відео онлайн

Як та чому SKYLERR не хотіла продовжувати участь у відборі

  • Українці не мали змогу проголосувати за учасників Нацвідбору-2024 у день фіналу, оскільки Дія "лягла". Щоб результати були справедливими, голосування продовжили до кінця наступного дня.
  • Через це співачка SKYLERR вирішила зняти свою кандидатуру. Вона пояснила це тим, що хотіла б дотримуватися усіх правил Нацвідбору. На думку артистки, голосування за представника України перетворилась на "піар-перегони".
  • Суспільне відмовило SKYLERR через відсутність підстав зняття кандидата на цьому етапі конкурсу. Але якби співачка перемогла, вона могла б не підписувати контракт з мовником.