Телеведучий розповів, що річницю шлюбу вони відсвяткували скромно. Все пройшло вдома у компанії дітей.

Цікаво Якось на Різдво, – Юрій Горбунов та Катя Осадча замилували відео з дітьми біля ялинки

Юрій Горбунов про річницю та кризи у шлюбі

Тихо, по-сімейному з дітьми. Вдома випили по келиху шампанського, повечеряли та лягли спати, бо тепер всім вранці прокидаються,
– розповів шоумен про те, як пройшло свято.

Юрій Горбунов також відповів на запитання про те, чи не доводилося їхній сім'ї переживати непрості часи: кризу "трьох років" тощо.

"Ми українська сім'я, яка проходить через все, як і всі інші. Сім'я та стосунки в сім'ї – це праця", – зауважив ведучий.


Катя Осадча та Юрій Горбунов з дітьми / Фото з інстаграму зірки

Хто з зірок відверто розповідає про кризу у стосунках

  • Ілона Гвоздьова говорила про те, що і в їхній сім'ї стаються непрості періоди в житті. Вона з чоловіком намагається знаходити спільну мову на тлі стресу. Танцівниця також казала, що розмови про розлучення зараз не на часі.
  • Маша Єфросиніна не приховує, що її стосунки з чоловіком-військовим дуже змінилися. Вона відчуває образу на Тимура через те, що він залишив її саму. Але пишається тим, що коханий її захищає.
  • Олі Поляковій теж довелося переживати кризу у стосунках з чоловіком. Вадим залишався в Україні, поки вона з доньками 5 місяців провела за кордоном. Повернувшись додому, подружжя заново вчилося вживатися разом.