Євробачення-2024 відгриміло в суботу, 11 травня. Українські зірки, серед них і Оля Полякова, не могли не поділитися своїми думками з приводу конкурсу.

Дивіться також Приїзд в Україну й трек з alyona alyona і Jerry Heil: Nemo заінтригували планами після перемоги

Оля Полякова про Євробачення та виступ України

Оля Полякова з гумором зауважила, що конкурсна пісня alyona alyona та Jerry Heil стала дуже вірусною у соціальних мережах.

"Ця Мати Тереза й Діва Марія – просто відкриваєш телефон... Мені здається, зараз відкриваєш, я не знаю, каструлю з борщем – і звідти ця Діва Марія", – висловилась співачка.

Водночас виконавиця високо оцінила номер представниць України та їхню роботу на пісенному конкурсу.

Я взагалі вважаю, що це найрозкішніший номер за всю історію, тому що він сповнений тих сенсів, які ми всі переживаємо. І боротьби, і ніжності, нескореності, підняття духу. Таню Муіньо просто фантастично підійшла до роботи. Це дуже візуально гарна робота. Дівчата дуже круто з нею справилися. Я вітаю наших дівчат – фантастично представили нашу країну на Євробаченні,
– сказала Оля Полякова.

Успіх alyona alyona та Jerry Heil на Євробаченні

  • Jerry Heil та alyona alyona у фіналі Євробачення-2024 здобули 3 місце, отримавши 453 бали – це 146 балів від журі та ще 307 балів від глядачів. Таким чином представниці України зруйнували стереотип про те, що 2 порядковий номер на конкурсі – це "смертельне місце".
  • Окрім того, alyona alyona та Jerry Heil встановили на Євробаченні приголомшливий рекорд. Україна є єдиною учасницею пісенного конкурсу, яка вже 18 разів проходила до гранд-фіналу.
  • Пісня alyona alyona та Jerry Heil – Teresa & Maria, яку вони створили для Євробачення, потрапила у світовий чарт iTunes Worldwide та посіла 23 сходинку.