Так, з'ясувалося, що вестимуть шоу відома українська співачка та телеведучий. До них також приєднався знаменитий гуморист.

До теми Хто переможе у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2024: прогнози букмекерів

Ведучі Нацвідбору

Склад ведучих очолила вокалістка відомого гурту The HARDKISS Юлія Саніна. До неї долучився Тімур Мірошниченко. Крім того, нотку гумору в шоу додасть стендап-комік Василь Байдак.

Нацвідбір на Євробачення-2024

Очікуваного представника України на Євробаченні-2024 визначать 3 лютого 2024 року. Так, у фіналі змагатимуться 11 вокалістів. Велике розмаїття жанрів і тем, представлених у їхніх піснях, вражає:

 1. YAKTAK – Lalala

 2. INGRET – Keeper

 3. NAZVA – Slavic English

 4. ANKA – "Палала"

 5. Drevo – Endless chain

 6. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria

 7. MELOVIN – DREAMER

 8. SKYLERR – Time is running out

 9. Ziferblat – Place I Call Home

 10. YAGODY – Tsunamia

 11. NAHABA – GLASSS

Зазначимо, що досі в "Дії" триває голосування за суддів Нацвідбору. Серед претендентів – музичний журналіст Олександр Варениця, відомий співак і шоумен Андрій Данилко, переможниця Євробачення-2016 Джамала. Крім того, у списку є хореографиня Олена Коляденко, солістка гурту Go-A Катерина Павленко та лідер гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець. До них долучилися продюсер Євген Тріплов, піаніст і композитор Євген Хмара та ведучий Павло Шилько.

Проголосувати за суддів можна з 15 до 22 січня. Водночас брати участь у цьому можуть лише особи віком від 14 років. Так, кандидати, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть призначені членами журі. Всього їх буде троє.