Дату та місце прощання розсекретив Дмитро Гордон. Він висловився про втрату й зізнався, що пам'ятає Білоножка ще з 18-річного віку.

До слова Сльози душать, – Павло Зібров зі щемом відреагував на смерть Віталія Білоножка

Коли відбудеться прощання з Віталієм Білоножком

За словами Дмитра Гордона, прощання з Віталієм Білоножком відбудеться в центрі столиці України – у Національній філармонії. Кожен охочий зможе провести музиканта в останню путь у п'ятницю, 12 січня, з 11:30 до 14:00.

Віталій Білоножко був чудовим співаком. Приголомшливою людиною. Дуже патріотичною. Він дуже любив Україну. Віталій Білоножко – він і є Україна. Українські цінності та сенс життя,
– додав Гордон.


Павло Зібров, Віталій Білоножко та Дмитро Гордон / Фото з інстаграму Зіброва

Віталій Білоножко помер

До теми Пісні про кохання, родину та Україну: 10 найпопулярніших треків Віталія Білоножка

  • Віталій Білоножко помер вночі 9 січня. Його дружина Світлана пізніше розповіла, що причиною стала зупинка серця. Народному артистові України було 70 років.
  • Співак виконував українські народні та естрадні пісні, світові шлягери. Він був лауреатом багатьох премій. За весь час він випустив 6 компакт-дисків в Україні, США та Канаді, антологію власної творчості та 12 аудіокасет.
  • З 1995 року Віталій Білоножко виступав разом з дружиною Світланою. Через 4 роки подружжя заснувало регулярний Міжнародний фестиваль родинної творчості "Мелодія двох сердець", який був одним з найпопулярніших в країні