Відомо, що співак відновлюватиметься протягом трьох місяців. Віктор поділився, що хоч грудна клітина і почала загоюватися, вона все одно болить.

Не пропустіть Усі цікавляться, – Христина Решетник неочікувано заговорила про четверту дитину

У своїх соцмережах Катерина опублікувала кадри виконавця, на яких той ходить магазинами в торговому центрі. Артист обирає собі шорти, як згодом розповість Репяхова, для санаторію.

Павлік найближчим часом поїде на реабілітацію, щоб відновитися після складної операції на серці. На кадрах Віктор виглядає бадьорим і веселим. За словами блогерки, санаторій має великий парк.

Чоловік їде в санаторій, на реабілітацію після операції. Готую його, бо там буде парк. Величезний парк. Тільки старенькі зрозуміють,
– поділилася Репяхова.

Віктор Павлік збирається в санаторій
Віктор Павлік збирається в санаторій / Скриншот з інстаграм-сторіс

Водночас Павлік раніше зазначав, що має дотримуватися рекомендацій лікарів. Так, співак не може сідати за кермо автомобіля та мотоцикла.

Втім, Віктор найбільше вражений тим, що не може взяти на руки свого сина Михайла. До того ж від болю в грудній клітині артист рятується ліками.

Віктор Павлік переніс операцію на серці: що відомо

  • Артист мав вроджену ваду серця, тому потребував хірургічного втручання. Однак, співак до останнього відмовлявся від операції. Втім, у травні цього року він неочікувано погодився лягти у лікарню.
  • Фахівці протягом чотирьох годин проводили хірургічне втручання на його серці. Стан виконавця був критичним – у нього навіть на пів години зупинилося серце, тому лікарі вирішили під'єднати апарат штучного кровообігу.
  • Після операції Віктор провів у реанімації дві доби. Згодом його під'єднали до апарату вентиляції легень.
  • 23 травня артиста виписали з лікарні.
  • Павлік почав проходити реабілітацію після складного хірургічного втручання.