Водночас переможницею 71-го конкурсу краси, який цього року пройшов у Мумбаї, стала 23-річна європейка Христина Пишкова з Чехії. Втім, й українка без перемог не залишилася.

Вас також може зацікавити Вишукані сукні й стильні вишиванки: 10 неймовірних образів, які показала українка на "Міс Світу"

Яке місце посіла Україна на "Міс Світу-2023"

Софія Шамія увійшла до топ-40, але не змогла потрапити до дванадцятки найкращих. Її випередили конкурентки з Чехії, Англії та Іспанії. Загалом у конкурсі взяло участь понад 100 дівчат із різних куточків світу.

Попри це важливо, що благодійний проєкт Софії, спрямований на допомогу дітям, які постраждали від війни, був визнаний найкращим серед усіх.

Благодійни проєкт українки переміг на Міс Світу-2023
Благодійний проєкт українки переміг на Міс Світу-2023 / Скриншот з інстаграм-сторіс

19-річна студентка Києво-Могилянській академії, художниця засновниця школи арт-терапії гідно представила Україну і вкотре нагадала свій про повномасштабне вторгнення, яке й досі триває в нас у країну. До речі, батько Софії служить у ЗСУ.

Сама Шамія поки що не прокоментувала свою участь у "Міс Світу-2023".

Що відомо про "Міс Світу-2023"

  • Цей конкурс був започаткований у Великій Британії в 1951 році, тому визнаний найстарішим міжнародним конкурсом краси.
  • "Міс Світу-2023" пройшов 9 березня в Індії в Мумбаї. Переможни цею конкурсу стала учасниця з Чехії Христина Пишкова. Дівчина володіє 4 мовами: англійською, польською, словацькою та німецькою. Крім того, вона відкрила англійську школу для незаможних дітей у Танзанії, де свого часу волонтерила.
  • Водночас трьома віце-міс стали: Ясміна Зейтун з Лівану, Аче Абрахамс з Тринідаду і Тобаго та Лесего Чомбо з Ботсвани.
  • Важливо, що цьогорічний "Міс Світу" відбувся без участі Росії.