Справедливу та довгоочікувану новину повідомила Голова оргкомітету конкурсу "Міс Україна" Вероніка Щипцова. Вона мала оголосити про це пізніше, але побачила цькування та погрози з боку країни-агресора на іншому конкурсі краси.

Про що йде мова Пекло на конкурсі краси: українка поскаржилась на цькування й погрози від учасниць "Міс Європи"

Росія не братиме участь у "Міс Світу-2023"

Вероніка Щипцова розповіла, що з самого початку повномасштабного вторгнення оргкомітет звернувся з письмовим проханням та відеозверненням до організаторів з проханням не допускати країну-терориста до усіх конкурсів, з якими вони працюють.

Цього разу голова та генеральний директор "Міс Світу" Джулія Морлі позбавила Росію права брати участь у конкурсі краси.

Завдяки Місіс Джулії Морлі, наша Софія Шамія може відчувати себе спокійно на "Міс Світу", та нести усі надважливі меседжі. Вдячні, що "Міс Україна" цьогоріч може крокувати по сцені "Міс Світу", не озираючись у пересторогах за свою безпеку, та гордо і голосно говорити про підтримку України на міжнародній арені,
– підкреслила Вероніка Щипцова.


Вероніка Щипцова та Софія Шамія / Фото з інстаграму конкурсу

Що сталося на конкурсі "Міс Європа"

  • На конкурс краси "Міс Європа", що відбувався в Лівані, допустили представниць країнів-агресорок – Росії та Білорусі. Ба більше, росіянка Роза Гадієва перемогла, а білоруска посіла третє місце. Ймовірно, цей "успіх" був проплаченим заздалегідь.
  • Представниця України Мілена Мельничук зізналась, що пережила пекло на конкурсі. Ще до його початку росіяни обдзвонювали її особистий номер зі звинуваченнями й образами. Вже на "Міс Європи" організатори, дизайнери та всі інші намагались "примирити" дівчат, одягаючи їх в однакові сукні та змушуючи фотографуватися разом.
  • Українка також показала відео, де представниця Білорусі, ймовірно, у нетверезому стані, накидається на неї з погрозами та образами.