За його словами, той випадок з виступом показав, що Кароль – професійний артист та дуже сильна людина. Не кожен, на його думку, так зможе.

До слова Суцільне підлабузництво, – режисер Боднарчук розкритикував нове шоу Тіни Кароль

Які подробиці концерту Тіни розкрив Антонюк

Диригент зазначив, що на момент виходу на сцену, артистка намагалася не заплакати. Водночас глядачі концерту відчули її щирість і чуттєвість. У той момент Тіна виконувала емоційну баладу про матір, від якої в співачки пішли сльози. Як стверджує Антонюк, тоді всі слухачі відчули той біль, силу та мужність Кароль.

Вона сильна людина, я знаю її ще з тих часів, коли вона, виходячи на сцену, не могла стримати сліз. Вона працювала з нами, співала на концерті в палаці "Україна", коли ще, мабуть, і 9 днів не минуло з моменту трагічної смерті її чоловіка Євгена Огіра. Вона співала емоційно тяжку баладу про матір, сльози текли по очах. Людей повна зала, вони були в заціпенінні. Усі знали і розуміли стан людини і ту силу та мужність, з якою треба було вийти і наживо заспівати. Вона це зробила,
– зізнався музикант.

До того ж ще деякий час Дмитро мав змогу співпрацювати зі співачкою. Напередодні вторгнення вони зустрілися в ансамблі ЗСУ аби втілити спільний різдвяний проєкт. Однак, після цього артисти почали просто підтримувати зв'язок, більше не співпрацюючи разом.

Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром та сином
Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром та сином Веніаміном / Фото з відкритих джерел

Також Антонюк приголомшив фактом тривалої безкоштовної праці Кароль в ансамблі пісні і танцю Збройних сил Міністерства оборони України. На його думку, це допомогло Тіні стати дисциплінованою та працелюбною.

Були часи, коли Тіна приходила не розспіваною на загальну репетицію, де 100 осіб у залі, хор, оркестр, балет, вона могла взяти фальшиві ноти. Я зупиняв всіх і казав: "Якщо ти ще раз прийдеш не розспіваною, то вийдеш із репетиційної зали. Ти зрозуміла?". "Так, я зрозуміла". Тобто вона була готова до тяжкого, скажімо, життя справжнього артиста. Я її вважаю справжньою артисткою,
– поділився диригент.

Що відомо про особисте життя Тіни Кароль

  • У 2008 році співачка вийшла заміж за продюсера Євгена Огіра. Тоді ж у пари народився син Веніамін.
  • Однак, через 5 років її чоловік помирає від раку шлунка. Для артистки було нестерпно продовжувати жити без коханого.
  • З того часу мережею почали ширитися чутки про нові романи Кароль. Спочатку це був молдовський співак Дан Балан. Пізніше приписували Тіні кохання з хореографом Дмитром Жуком.
  • А нещодавно на прем’єрному показі фільму "Я, Побєда і Берлін" артистка розсекретила, чи ходить на побачення з чоловіками. Співачка зізналася, що наразі ніхто їй не пропонує піти на романтичну зустріч.