Цьогоріч артистка була представлена у таких номінаціях, як "Альбом року", "Запис року", "Пісня року" та Найкращий новий виконавець". Цікаво, що в категорії "Пісня року" співачка була номінантом вже восьмий раз, що є рекордом.

Інтригує У Лос-Анджелесі вручили Греммі-2024: переможці престижної премії

Тейлор Свіфт побила рекорд на Греммі

Відома артистка вже вчетверте отримала нагороду у номінації "Альбом року". Цього разу йдеться про Midnights. Так, Свіфт стала першою співачкою за історію музичної премії, альбоми якої чотири рази поспіль відначали нагородами. Для порівняння, Френк Сінатра, Пол Саймон та Стіві Вандер були нагороджені тричі за найкращий альбом.

Тейлор не стримувала своїх емоцій. Вона дуже радіє, що її музику так високо оцінюють. Також виконавиця принагідно анонсувала випуск нового альбому The Tortured Poets Department 19 квітня.

"Це робить мене такою щасливою. Все, що я хочу, це продовжувати співати. Я хочу сказати спасибі шанувальникам, розповівши вам секрет, який я приховував від вас протягом останніх двох років", – промовила артистка, розкриваючи новий альбом.

Нагородження Тейлор Свіфт на Греммі-2024: дивіться відео онлайн

Загалом співачка здобула вже 14 статуеток Греммі, з них за альбоми – 4. Свіфт вперше отримала відзнаку Греммі у 2010 році з музичним альбомом Fearless. У 2016 році співачка знову перемогла у номінації за найкращий альбом з "1989". У 2021 році артистка виграла у цій категорії з альбомом Folklore.

Інші переможці Греммі-2024

  • Свої перші статуетки музичної премії здобула американська виконавиця Майлі Сайрус. Артистка виграла одразу у двох номінаціях "Найкраще сольне поп-виконання" та "Запис року". Експерти високо оцінили її легендарний хіт – Flowers.
  • Виграла першу за 18 років премію Греммі й співачка австралійського походження Кайлі Міноуг. Її відзначили за "Найкращий танцювальний поп-запис". Міноуг перемогла з композицією Padam Padam, що вийшла у 2023 році.
  • Не залишилась поза увагою сучасна виконавиця Біллі Айліш. Її композицію What Was I Made For визнали "Піснею року". Трек став саундтреком фільму "Барбі".