Це й не дивно, бо лише днями запроданка зробила цинічну заяву про свою національність. За словами Повалій, вона – радянсько-російська українка, чим дуже пишається.

Не пропустіть Одне з найскладніших рішень в моєму житті, – чоловік блогерки Пренткович виїжджає з України

Як Повалій показалася з російським паспортом

Z-патріотка виставила нове фото у своєму інстаграмі. На знімку усміхнена Таїсія стоїть перед банером з написом про президентські вибори в Росії та перед собою гордо тримає російський паспорт.

Я проголосувала за щасливе майбутнє своєї країни Росії. Мене переповнює неймовірна гордість через те, що я є частиною великого народу,
– цинічно заявила артистка.

Таїсія Повалій показалася з російським паспортом
Таїсія Повалій показалася з російським паспортом / Фото з інстаграму зрадниці

Що відомо про патріотку Путіна Повалій

  • Виконавиця отримала паспорт країни-терористки ще 24 серпня 2023 року, у День Незалежності України. Саме тоді вона офіційно стала громадянкою Росії.
  • Артистка має намір об'єднувати українську та російську культури. Вона вважає, що це її місія. Так, Повалій заявила, що хоче випустити україно-російський альбом.
  • До цього вона вже не одноразово співала українські пісні в Росії. Зокрема, під час кремлівського концерту "Пєсні русского міра" разом з Кубанським козачим хором співачка виконала українську народну пісню "Ти ж мене підманула".
  • Також вона брала участь у новорічному розважальному шоу "Блакитний вогник", де заспівала "Червону руту" Івасюка, а у 2022 році під час концерту до 9 травня виконала "Рідну мати моя" композитора Платона Майбороди.