Вона заявила, що "просто хотіла захистити своє від злочинів сторонніх". Крім того, художниця зазначила, що арешт своєї нерухомості вважає несправедливим.

Вас також може зацікавити Соня Морозюк вперше чесно розповіла, коли і як розійшлася з Романом Гринкевичем

Чому Морозюк взяла позику в мами

Художниця пояснила, що не намагалася якось шкодити діям слідства або арешту.

Це просто було зроблено як міра захисту тому, що є такі схеми шахрайства, коли переписують в реєстрах власність... Саме через це було зроблено договір іпотеки… Я просто хотіла захистити своє від злочинів сторонніх,
– сказала Соня.

Дівчина додала, що арешт на своє майно вважає "повним правовим нігілізмом" і буде подавати апеляційну скаргу. Для цього в неї є адвокати та вся потрібна документація.

У мене немає жодної земельної ділянки… На все моє майно, котре є в декларації, накладено арешт, але я буду подавати апеляційну скаргу і суду дам всю документацію, котра спростовує,
– заявила Соня.

Інтерв'ю з Сонею Морозюк: дивіться відео онлайн

Що цьому передувало

  • Державне бюро розслідувань виявило, що Ігор Гринкевич є власником 17 квартир, частина з яких записана на членів його родини. Серед цих об'єктів нерухомості дві квартири пов'язані з Софією Морозюк. До активів Гринкевича також належить її художня галерея вартістю 4,6 мільйона гривень.
  • Після цього Морозюк отримала позику в розмірі 6,7 мільйона гривень від своєї матері. Для забезпечення цієї угоди на всі три об'єкти нерухомості, що належать мисткині, було накладено нотаріально обтяження, що було задокументовано як іпотечний договір. Він начебто гарантував захист майна художниці від потенційного арешту чи конфіскації доти, доки вона виконуватиме свої платіжні зобов'язання.
  • Водночас у лютому ДБР ініціювало арешт нерухомості екснареченої Романа Гринкевича.