Зокрема, мисткиня розповіла, коли саме і як повідомила Роману, що розлучається з ним. До того ж вона зізналася, як познайомилася з екснареченим.

Не пропустіть Вперше після винесення вироку через "п'яну" ДТП: Остап Ступка зізнався, чи працює в театрі

Коли Морозюк розійшлася з Гринкевичем

Виявилося, що наречені розірвали свої стосунки ще до оголошення підозри Роману. Як розповіла художниця, це сталося "по СМСках".

Хотіла я, як дорослі люди, зустрітись, поговорити. Для мене було важливо розказати, чому я вирішила так зробити, його вислухати, але на мої прохання зустрітися він не знайшов змоги,
– пояснила Морозюк.

Після того, як дівчина заявила нареченому, що хоче закінчити стосунки, він написав щось на зразок: "Це твій вибір". Соня зауважила, що прийняла рішення розійтися, бо на тлі корупційного скандалу перестала довіряти Роману.

Уся ця історія, звичайно, вона відобразилась на наших стосунках, і через це я втратила довіру, тому що там я не відчувала підтримки. У нас було різне бачення розв'язання проблем,
– поділилася дівчина.

Морозюк додала, що їй було важливо "показувати свою правду, викладати документи". Водночас, як зазначила артистка, Рома бачив по-інакшому цю ситуацію.

Остання зустріч Соні з Гринкевичем відбулася 8 січня і мисткиня вважає, що більше їхні стосунки не можна буде відновити.

Інтерв'ю з Сонею Морозюк: дивіться відео онлайн

Що відомо про стосунки Морозюк і Гринкевича

  • Познайомилися Соня з Романом після благодійної події в Ужгороді. Сам чоловік не відвідував цей івент, але там були його рідні, фонд яких став одним з організаторів заходу. Так після події Роман Гринкевич написав Морозюк в інстаграм і подякував, що вона долучилася до аукціону. Після цього вони продовжили спілкування у соцмережах. Згодом чоловік запросив художницю на свій день народження, і вже через деякий час у Соні та Романа зав'язалися романтичні стосунки.
  • У жовтні 2023 року чоловік освідчився дівчині у Венеції під час волонтерської поїздки.
  • Також мисткиня розповіла, що навіть з'їхалася з нареченим. Вони жили в будинку Романа.
  • Коли Гринкевича заарештували та висунули йому підозру Морозюк прийняла рішення скасувати весілля та продати подарунки, які отримала від нареченого – каблучку та кольє. Вторговані від продажу кошти, за її словами, будуть передані Збройним силам України.