Водночас видавець розповів підготовку документів і проходження ВЛК. До того ж він вибачився перед усіма за те, що не буде присутній на запланованих літературних подіях.

Не пропустіть Син мріє служити в авіації, – Олена Зеленська зізналась, як війна змінила життя її дітей

Мобілізація Антона Мартинова

16 травня Антон Мартинов повідомив про мобілізацію до лав ЗСУ. Видавцю прийшла повістка, тому він вже пройшов усі комісії та отримав необхідні документи. Антон зізнався, що бізнесом поки займатиметься дружина та його батьки.

Незабаром очікується діджитал детокс у чоловічій компанії на природі. Прийшла повістка – не піти мені було б дуже соромно перед собою і сином. Тепер моя дружина візьме на себе додаткове навантаження з бізнесу та з дітьми,
– зазначив видавець.

До того ж Мартинов повідомив, що не зможе відвідати заплановані книжкові події через мобілізацію. За це він вже вибачився перед користувачами.

"Книжковий Арсенал" цього року я пропускаю 100%, як і заплановані події по наших нових книжках. Пропущу Aspen Action Forum, в якому ми партнери цього року. Сорі, колеги, але я вже сам собі не належу,
– поділився Антон.

Що відомо про Мартинова

  • У 2020 році Антон заснував видавництво "Лабораторія", яке перекладає книги максимально наближено до оригіналу.
  • У 2023 воно видало 12 художніх книжок і 24 – у жанрі нон-фікшн.
  • До того ж Мартинов створив застосунок "Лібраріус". Це електронна бібліотека, в якій можна переглянути бестселери та різножанрову літературу.