Також співак попросив шанувальників берегти своє здоров'я. Як виявилося, виконавцеві було зле під час останнього його виступу.

Не пропустіть Продюсер Полякової висловився про Олега Кензова, який за кордоном випускає російськомовні пісні

Сергій розповів, що його самопочуття різко погіршилося. Танчинець припустив, що причиною цьому міг стати кондиціонер, яким активно користується влітку.

Хотів сказати одне – будьте реально обережними з цими кондиціонерами. Те, що воно не ок для електромережі – це одне. Але як воно не ок для здоров'я,
– зізнався співак.

Ба більше, виявляється, що у такому стані соліст виступав на концерті. Тому артист попросив фанатів дбати про своє здоров'я.

Працював концерт з нежитем, з температурою і шаленою втомою. Тож бережіть себе,
– закликав Танчинець.

Виконавець опублікував світлину, на якій щиро посміхається. До кадру чоловік над своєю головою додав зображення кондиціонера.

Сергій Танчинець про погіршення самопочуття
Сергій Танчинець про погіршення самопочуття / Скриншот з інстаграм-сторіс

Хто з українських зірок нещодавно скаржився на здоров'я

  • 23-річна дружина Володимира Остапчука, Катерина Полтавська, потрапила в лікарню. Дівчині поставили крапельницю, втім згодом виявилося, що вона звернулася до фахівців через отруєння.
  • Акторка Катерина Тишкевич страждає від хронічного головного болю. Її спроби полегшити самопочуття поки не є успішними. Тишкевич пройшла 20 сеансів транскраніальної магнітної стимуляції (ТМС), однак їй це не допомогло.
  • Віктор Павлік переніс складну операцію на серці. Він зізнався, що лікарі порадили йому дотримуватися певних обмежень. Так, співак навіть не може взяти на руки свого сина Михайла.