До того ж артистка зізналася, як проявляються симптоми захворювання під час співу. За словами Селін, одного разу вона зламала собі ребра через спазми м'язів.

Цікаво Знамениту Опру Вінфрі госпіталізували: "Це було дуже серйозно"

Виявляється, у лікарів пішло 10 років на те, щоб діагностувати хворобу зірки. Протягом цього часу Селін страждала від сильного болю, від якого рятувалася ліками. Втім, згодом Діон звикла до них, і таблетки більше не приносили бажаного ефекту.

Через це їй довелося збільшувати дозу препарату, що, як вона пізніше дізнається, могло її вбити. Зазвичай жінка приймала 20 міліграмів ліків, але їй цього згодом перестало вистачати для зменшення болю.

Я приймала, наприклад, перед виступом 20 міліграмів. В якийсь момент моє тіло звикло до нього. 20, 30, 40 міліграмів. Це розслабляло моє тіло. Однак, потім ти звикаєш і це більше не працює,
– зізналася поп-зірка.

Ба більше, колись артистка почала приймати щоденно 90 міліграмів знеболювального препарату. Артистка тоді не розуміла, що могла розпрощатися з життям.

Що відомо про хворобу Селін Діон

  • У грудні 2022 року вона дізналася про свій діагноз – синдром м'язової скутості. Селін одразу почала працювати з лікарями над розв'язанням цієї проблеми.
  • Однак, дуже швидко захворювання дісталося до голосових м'язів. Діон вже не могла співати так, як раніше. Через це було перенесено її весняний тур 2023 – 2024.
  • У вересні 2023 року, сестра співачки розповіла, що синдром спричиняє судоми в усіх м'язах. Тоді стало відомо, що хвороба – невиліковна.
  • Селін розповіла, що п'ять днів на тиждень проходить терапію. Водночас вона сподівається, що за допомогою наукових досліджень, лікарі зможуть вилікувати цю хворобу.
  • Також Виконавиця поділилася, що коли співає, то відчуває сильний тиск на гортань, який порівняла з удушенням.