До того ж Селін поділилася, що готова розповісти світові про свої страждання і боротьбу. Також Діон висловила шалену любов до життя.

Не пропустіть Будьте реально обережними, – Сергій Танчинець відверто розповів про погіршення самопочуття

Виконавиця розповіла, що хвороба сильно заважає її музичній творчості. Коли жінка співає, то відчуває сильний тиск на гортань, який порівняла з удушенням.

За словами Селін, одного разу вона зламала собі ребра через спазми м'язів. Як виявилося, це цілком можливо, про що зірка навіть подумати не могла.

Судоми можуть проявлятися і в черевній порожнині, хребті або ребрах. Коли я згинаю ноги, вони залишаються в цьому ж положенні, або коли я готую, мої пальці та руки стають у певне положення, яке ти не можеш розблокувати,
– підкреслила Селін.

Селін Діон про симптоми своєї хвороби: дивіться відео онлайн

До того ж розкрилися деталі боротьби з невиліковним захворюванням. Був момент, коли вона ледь не розпрощалася з життям.

Зараз Селін набагато краще, але в якийсь момент вона ледь не померла. Це те, що вона сказала. Це був страшний час,
– заявила журналістка Хода Котб.

Що відомо про хворобу Селін Діон

  • Про свій діагноз – синдром м'язової скутості – співачка дізналася у грудні 2022 року. Селін одразу почала працювати з лікарями над розв'язанням цієї проблеми.
  • Однак, хвороба дісталася до голосових м'язів. Діон вже не могла співати так, як раніше. Через це було перенесено її весняний тур 2023 – 2024.
  • У вересні 2023 року, сестра співачки розповіла, що синдром спричиняє судоми в усіх м'язах. Тоді стало відомо, що хвороба – невиліковна.
  • Згодом Селін поділилася, що п'ять днів на тиждень проходить терапію. Також артистка сподівається, що за допомогою наукових досліджень, фахівці знайдуть спосіб вилікувати цю хворобу.