Новину про дискваліфікацію країни-агресора з конкурсу краси Вероніка Щипцова мала повідомити значно пізніше. Однак, довелося це зробити якомога швидше через цькування та погрози нашої представниці з боку Росії вже на іншому конкурсі краси.

До слова Коктейльна сукня й вінок з колосками: українка зачарувала вишуканим образом для "Міс Світу-2023"

Як відреагувала голова "Міс Україна" на дискваліфікацію Росії

Вероніка Щипцова зазначила, що з початку повномасштабного вторгнення оргкомітет одразу звернувся з листом та відеозверненням до організаторів з проханням не допускати країну-терориста до усіх конкурсів, з якими вони працюють.

У березні 2022 року, на початку війни, національний конкурс "Міс Україна" направив письмові та мої усні звернення у вигляді відео, з проханням дискваліфікувати Росію з усіх трьох конкурсів, ліцензіями яких ми володіємо: "Міс Світу", "Міс Земля", "Міс Інтернешнл". Ми дуже вдячні, що команда "Міс Світу" дослухались до наших звернень, та цього року країна агресор не була допущена до конкурсу
– повідомила Вероніка Щипцова.

До того ж голова конкурсу "Міс Україна" згадала про публічне цькування нашої представниці Мілени Мельничук вже на конкурсі "Міс Європа-2024". Щипцова висловила співчуття дівчині, яка стала жертвою погроз та образ.

Саме тому, для Вероніки було дуже важливо оприлюднити інформацію про дискваліфікацію Росії вже на "Міс Світу". Завдяки зусиллям голови та комітету, "Міс Україна-2023" Софія Шамія могла відчувати спокій вже на самому "Міс Світу".

Що сталося на конкурсі "Міс Європа-2024"

  • На конкурс краси "Міс Європа", що відбувся в Лівані, допустили представниць Росії та Білорусі. Ба більше, росіянка Роза Гадієва перемогла, а білоруска посіла третє місце. Певно,"успіх" дівчат був проплаченим.
  • Представниця України Мілена Мельничук зізналась, що пережила справжнє пекло на конкурсі. На її особистий номер дзвонили росіяни зі звинувачення й образами.
  • Вже на самому "Міс Європа" організатори, дизайнери та всі інші робили спроби "примирення” дівчат, одягаючи їх в однакові сукні та змушуючи фотографуватися разом.
  • До того ж українка показала відео, де представниця Білорусі, ймовірно, у нетверезому стані, накидається на неї з погрозами та образами.