21 травня відбулась garden party – традиційна садова вечірка, що проходить у Букінгемському палаці. Попри сильний дощ принц Вільям поспілкувався з багатьма гостями, які завітали до нього.

До слова Втрачає вагу та волосся: інсайдери розкрили подробиці про стан онкохворої Кейт Міддлтон

Як минула садова вечірка в Букінгемі

На один з найяскравіших королівських заходів цього літа запросили близько 8 тисяч осіб. Принцеса Уельська не змогла відвідати вечірку, адже продовжує лікування. Тому принца Вільяма підтримували принцеси Євгенія та Беатріс.

Захід мав суворий дрескод, тож син короля постав перед публікою у костюмі-трійці та циліндрі. Жінки завітали у вишуканих довгих сукнях та капелюшках.

Також свято відвідала Зара Тіндалл у супроводі чоловіка, герцог та герцогиня Глостерські.

Принц Вільям повернувся додому не з порожніми руками: письменниця Ровен Адерін подарувала йому свою книжку, яку той пообіцяв прочитати наймолодшому синові Луї.

Останні новини про принца Вільяма

  • На сина Чарльза III впало чимало обов'язків через стан здоров'я його дружини та батька. Нещодавно король офіційно передав посаду головнокомандувача армійського повітряного корпусу принцу Уельському.
  • Принц Вільям намагається скоротити кількість публічних заходів, щоб більше часу проводити з родиною. Для нього на першому місці – Кейт Міддлтон і діти.