Принц чітко переконаний, що він не зможе це зробити, навіть якщо він чи Меган матимуть таке бажання. Також він назвав причини, чому це неможливо.

Не пропустіть Були дуже доброзичливі та милі, – принц Гаррі та Меган Маркл сходили на подвійне побачення

Чи повернеться принц Гаррі до королівських обов'язків

Наразі він проживає з дружиною Меган Маркл та дітьми у США. За словами принца, його бажання буде не достатньо, аби повернутися до королівства. Річ у тім, що цьому перешкоджатиме "третя сторона", як сказав Гаррі.

Ні, я не думаю, що це коли-небудь стане можливим. Навіть якщо буде угода між мною та моєю сім'єю, є третя сторона, яка зробить усе, що завадить нам повернутися назад, а тому зробить це неможливим,
– висловився він.

Деякі королівські інсайдери вважають, що не існує "жодних шансів" на повернення Гаррі до королівських обов'язів, бо на заваді стане старший брат. Вони припускають, що принц Вільям не довіряє Гаррі та Меган.

До слова, зараз не так багато осіб в оточенні короля, хто може виконувати державні обов'язки замість нього. Адже нещодавно у Чарльза III діагностували онкологію, тож він проходить курс лікування.

Тоді як Кейт Міддлтон у січні зробили операцію на черевній порожнині. Зараз вона відновлюється після хірургічного втручання. Повідомлялось, що Кейт з'явиться на публіці аж після Великодня.

Коли Гаррі відмовився від королівських обов'язків

  • Це трапилося ще у 2020 році. Тоді у мережі ширилися різні версії, чому це сталося. Деякі писали, що Меган не знайшла спільної мови з покійною королевою Єлизаветою II. Також були чутки, що Маркл має неприязні стосунки з принцом Вільямом та Кейт Міддлтон.
  • Подружжя було розчарованим постійним стеженням за ним представників медіа. А також Меган та Гаррі не влаштувало, що Букінгемський палац заборонив їм розвивати бренд з назвою SussexRoyal. Пара заявляла про намір стати фінансово незалежними від королівства.
  • Нещодавно принц зі своєю дружиною перейменували власний сайт на Sussex.com. Звідти можна дізнатися їх біографії та перелік останніх занять. За припущеннями деяких джерел, вони зробили це для підвищення медійності. Однак, є ймовірність, що це не сподобається королівській родині.