Раніше вебсторінка подружжя мала назву – Archewell, утім вони вирішили перейменувати на Sussex.com. Там можна прочитати їхні біографії та перелік останніх занять.

Цікаво Його прослуховували 15 років: принц Гаррі отримає значну компенсацію від відомого таблоїда

Гаррі та Меган можуть посваритись з королівською родиною

Деякі джерела повідомляють, що використання подружжям титулу Сассекс і королівського герба з метою заробітку може спричинити невдоволення у палаці. Є припущення, що у такий спосіб Гаррі та Меган хочуть підвищити інтерес до своєї медійності.

Вони матимуть серйозні проблеми з використанням Sussex. Це королівський титул, і якщо в цьому є натяк на комерційність, його буде закрито. Це просто приголомшливо, вони не бачать, наскільки це безглуздо,
– йдеться у повідомленні.

На головній сторінці "Офісу принца Гаррі та Меган, герцога та герцогині Сассекських" можна дізнатися біографії подружжя та останні новини про них. Зокрема, Гаррі описують як "гуманітарія, військового ветерана, захисника психічного здоров'я та захисника довкілля". Тоді як про Маркл написано, що вона – "феміністка та бореться за права людини та гендерну рівність".

У розділі про Гаррі згадується його 10-річна служба в британських збройних силах та автобіографічна книга Spare, де він ділиться своїм життєвим шляхом. А от щодо Меган, там можна прочитати про її адвокатську діяльність, про головну роль у телесеріалі "Форс-мажори" та авторство у дитячих книгах The Bench та Together: Our Community Kitchen.

Припускається, що подружжя оновило сайт, щоб знайти нові компанії для співпраці. Адже раніше закінчився їх договір зі Spotify на суму 18 мільйонів фунтів стерлінгів. Також є ймовірність, що компанія Netflix не продовжить контракт з Гаррі та Меган на 80 мільйонів фунтів стерлінгів.

Гаррі та Меган відмовилися від королівських обов'язків

  • У 2019 році у документальному фільмі ITV подружжя розповіло, що відчуває на собі тиск суспільства та має різні труднощі через приналежність до королівської родини. Маркл ділилась, що їй складно було адаптуватися до такого життя.
  • Тож у 2020 році Меган і Гаррі відмовились від виконання обов'язків королівської сім'ї. Вони висловили розчарування через втручання медіа. Також пара була незадоволена, що Букінгемський палац не дозволив їм просувати бренд SussexRoyal. Водночас вони зберегли свої титули герцога і герцогині, хоча вже не зможуть використовувати приставку до них – "Їхні Королівські Високості".