У вічність відійшов дідусь телезірки Микола. Йому було 94 роки. Причину смерті Ольга не вказала.

Сумно Тобі назавжди 33, – мати загиблого Максима Кривцова щемливо згадала сина в день його народження

Помер дідусь Ольги Фреймут

У своєму інстаграмі ведуча поширила архівне фото зі своєю близькою людиною. На світлині Фреймут з дідусем були одягнені в національний одяг. Вони стояли на тлі старої хати та усміхалися. Ольга тримала дідуся за руку.

Дідусь Микола. Сьогодні його не стало,
– написала вона.

Фреймут з дідусем Миколою
Фреймут з дідусем Миколою / Скриншот з інстаграму ведучої

Відомо, що це та інші фото були надруковані в журналі "Harper's Bazaar Ukraine". Також світлини використали для ілюстрацій книги "Бойківське весілля". Тоді Ольга зазначала, що дідусю вперше нанесли професійний грим. Він був дуже задоволений процесом, як розповідала Фреймут.

Хто з зірок втратив рідних цього року

  • На початку року колишній сценарист "Кварталу 95" Олександр Еллерт повідомив про втрату бабусі. Вона відійшла у вічність у віці 78 років. Причиною смерті стала деменція. Еллерту не вдалося попрощатися з рідною людиною, оскільки він живе зараз в США.
  • 11 січня пішла з життя бабуся Ірини Федишин, Євгенія. Жінці було 85 років. Співачка пригадувала, що найкращі моменти її життя були саме з бабусею. Артистка висловлювала щирі почуття до рідної людини.
  • Нещодавно не стало брата співачки Марії Бурмаки Святослава. Він захищав Україну від російських загарбників. Чоловік помер від серцевого нападу в лікарні. Виявилось, що у нього була нього ішемічна хвороба серця.