Show 24 зібрав усі прем'єри українських артистів за останній тиждень. Підтримуйте пісні наших зірок та обов'язково додавайте у плейлист те, що сподобалось найбільше.

Цікаво Навіть Укрпошта долучилась до тренду: тікток заполонили відео про загадкову Klavdia Petrivna

Артем Пивоваров та Klavdia Petrivna

Популярні співаки випустили спільну пісню "Барабан". Вона натхненна віршем поета "Розстріляного Відродження Гео Шкурупія. Фани вже чули трек до прем'єри - на великому сольному концерті Пивоварова, де вперше засвітилась Klavdia Petrivna.

Артем Пивоваров та Klavdia Petrivna – "Барабан": дивіться відео онлайн

KOLA

Співачка випустила ритмічну пісню SALUT PAPA, де іронічно розповіла про відсутність батька в її житті. Кліп створений у стилі Веса Андерсона, де KOLA постала у незвичному образі жінки в діловому костюмі, що перебуває у пошуках тата.

KOLA – SALUT PAPA: дивіться відео онлайн

Vitaliia

Артистка випустила щемливу композицію "Веснянка". За словами співачки, пісня розповідає про те, що зараз відчуває кожен українець. Замість квітів - протитанкові їжаки, спів птахів перериває сигнал повітряної тривоги, але надія живе в серці кожного з нас.

Vitaliia – "Веснянка": дивіться відео онлайн

POSITIFF

Виконавець представив новий сингл "А, може, хочеш?". У ньому він розкриває історію втраченого кохання, яке має шанс відродитися. Внутрішній голос каже автору забути про стосунки, але серце не слухається. Лише втративши, він стає цінувати те, що мав. У романтичному кліпі показана історія мрійливої дівчини, яка через обʼєктив камери спостерігає за головним героєм.

POSITIFF – "А, може, хочеш?": дивіться відео онлайн

LIDIA

Виконавиця презентувала авторську пісню "Крила", на яку її надихнуло власне життя та досвід. Цей трек - для тих, хто прагне боротися зі своїми страхами й набути внутрішню силу. Співачка написала трек під час підготовки до конкурсу краси Ms Top Ukraine 2024. Саме тоді вона по-справжньому здолала свої страхи і розправила крила.

LIDIA – "Крила": дивіться відео онлайн

BALSAM

Співак, чиї пісні надихають Олександра Усика, випустив нову роботу "Сон". Трек розповідає про героя, який виходить у світ, повний небезпек. Але він залишається вірний надії, хоч стикається з втратами і невдачами. Герой має сміливість, мрії та теплі сни.

BALSAM – "Сон": дивіться відео онлайн

MOLODI

Колектив представив нову пісню "Я не я". Кожен з нас проходив період, коли ти сам не свій, важко зібратися і перемкнутися. Артисти сподіваються, що трек відгукнеться всім.

MOLODI – "Я не я": дивіться відео онлайн

Go_A

Гурт потішив шанувальників новим релізом і кліпом на нього. Солістка Катерина Павленко постала в новому образі з косою. У відео представлена стилізація ритуальних пісень – веснянок.

Go_A – Krip: дивіться відео онлайн

Bloom Twins

Дует презентував сингл Petty – зухвалий трек, у якому виконавиці підняли тему розставання. Разом із новим синглом Bloom Twins також анонсували свій сольний концерт у Лондоні, який відбудеться 14 вересня в Lower Third.

Bloom Twins – Petty: дивіться відео онлайн

SPIV BRATIV

Для учасників черкаського гурту тема Чорнобиля болюча та знайома. Коли вони створили колектив, то хотіли написати твір у пам'ять про трагедію. Вірші написав запорізький поет Олександр Виженко.

SPIV BRATIV – "Чорнобильська рапсодія": дивіться відео онлайн