До того ж Зеленська мала змогу ознайомитися з культурою міста. Водночас вона відвідала бібліотеку та середньовічну фортецю.

Не пропустіть Теплі слова та архівні знімки: українські зірки розчулили привітаннями з нагоди Дня матері

Візит Олени Зеленської до Белграда

У неділю, 12 травня, Олена Зеленська здійснила візит до сербської столиці Белграда. Перша леді України разом з дружиною президента Сербії Александара Вучича Тамарою завітала до середньовічної фортеці Калемегдан, де вони дізналися більше інформації про історичну будівлю.

Водночас глава МЗС України Дмитро Кулеба також вперше відвідав Белград. Він супроводжував Олену Зеленську під час її візиту до міста.

До того ж перша леді України, окрім фортеці, завітала до місцевої бібліотеки, де переглянула експозиції "Римська зала" та "Українську поличку". Остання – створена за сприянням Зеленської і містить у собі українські книги.
Олена Зеленська відвідала Белград
Олена Зеленська відвідала Белград / Фото з інстаграму першої леді України

Під час візиту дружин президентів була підписана угода про співпрацю між Белградським університетом і Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Останні новини про Олену Зеленську

  • Перша леді привітала українців з Великоднем. Вона підкреслила, що навіть неможливе можливе.
  • 29 квітня до Києва приїхала герцогиня Единбурзька з метою зустрітися з людьми, які пережили сексуальне насильство. Згодом вона поспілкувалась з президентом Володимиром Зеленським та першою леді. Олена показала герцогині центр допомоги врятованим та пам'ятку культури – Софію Київську.
  • 17 і 19 квітня перша леді України двічі відреагувала на обстріли міст. Так, вона емоційно висловилася про удари по Чернігову та Дніпру. У соцмережах Олена Зеленська повідомила, що є жертви і поранені, а також вкотре наголосила, що цьому терору могла б запобігти додаткова система ППО, яких в Україні бракує.