Олена Тополя, відома раніше як Alyosha, випустила нову пісню та відеороботу. Трек "Нірвана" вона створила, посилаючись на особистий досвід.

Цікаво За однієї умови: Олена Тополя назвала українську співачку, якій готова подарувати пісню

У новій пісні Олена Тополя заспівала на тему, що актуальна для багатьох українок – розлуки та ностальгії за коханою людиною. Під час запису артистка особисто відчувала ці почуття, адже її чоловік теж приєднався до Збройних Сил України у перші дні повномасштабного вторгнення.

Мрії, бажання, наміри – це енергія, яка має силу. Чим більше ми ущільнюємо її у своїх думках – тим швидше вона реалізується. Дай Боже, щоб реалізувалися найкращі мрії та наміри!
– прокоментувала Олена Тополя, закликаючи здійснювати мрії.

У пісні Олена Тополя щиро проявила свої почуття та бажання про кохання та повернення додому.

Останні музичні новинки

  • Володимир Дантес презентував пісню "Дура" про токсичні стосунки. Співак наголосив, як важливо покидати такі взаємини. Він закликав припинити ідеалізувати насильство у стосунках.
  • У соцмережах завірусився трек польської зірки Sylwia Morcinek, яка зачарувала не тільки гарним голосом у пісні Ona chce wariata, а й неймовірним образом.
  • Фронтмен гурту Quest Pistols Антон Савлєпов запустив сольний музичний проєкт SAVLEPOV. Співак представив свою першу пісню – "Розстебни".