Водночас Олег поділився, що гуртові вдалося зібрати більше 25 мільйонів гривень на потреби ЗСУ. Команда активно долучається до зборів та максимально допомагає всередині країни.

Не пропустіть Зірка "Скаженого весілля" Сомаєва вперше прокоментувала виїзд Винника за кордон під час війни

Чому Олег Собчук не доєднався до ЗСУ

Лідер гурту СКАЙ розповів, що не вступив до лав ЗСУ через ефективність. Річ у тім, що співак разом з командою проводить благодійні концерти, де збирає великі суми на потреби військових. Так, гурт передав більше ніж 25 мільйонів гривень захисникам України.

Тут справа не в страху, а саме в ефективності. Від початку повномасштабного вторгнення СКАЙ зібрав і передав суму більше ніж 25 мільйонів гривень. Тому фраза: Ти більш ефективний там, ніж тут – це навіть не мої слова. Це слова моїх друзів, які зараз на передовій, де ми часто буваємо,
– зізнався Олег.

До того ж артист впевнений, що музика може виступати зброєю під час війни, а все завдяки впливу на емоційний стан захисників. Так, пісні можуть мотивувати та надихати на ще більшу боротьбу.

Бійці дякують за пісню "Не відступати і не здаватись". Вони пишуть, що перед боєм слухають її, вона їх надихає. Тобто пісня заряджає, надихає на бій. Не на смерть, а на перемогу. Це настільки важливо, як і зброя. Коли психологічно, духовно людина готова йти і перемагати,
– поділився співак.

Інтерв'ю Олега Собчука: дивіться відео онлайн

Останні новини про зірок у ЗСУ

  • Нещодавно український блогер Тайлер Андерсон (Олексій Шкробинець), автор каналу Geek Journal, вступив до лав ЗСУ. Він вибачився перед фанатами за майбутню тривалу відсутність відео на каналі. Водночас захисник закликав українців плідно працювати задля перемоги України у війні.
  • Військовий та блогер Олександр Терен, відомий за створенням проєкту "Відвал ніг", поділився бажанням взяти участь у проєкті "Холостяк". Так, він хоче сформувати позитивний образ ветерана війни в українців.
  • 21 березня гуморист "Ліги сміху" Віктор Розовий зазнав складного осколкового поранення голови, коли перебував на виїзному завданні. Його сім'я дізналась про це наступного дня. Бійці 2 та 3 роти протитанкового батальйону 3 ОШБр врятували життя і надали йому необхідну допомогу. Також чоловік вже переніс надскладну операцію.