Лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка нагадав, що у лавах ЗСУ зараз воює гітарист колективу. Його рішенням було з першого дня повномасштабної війни взяти до рук зброю.

Цікаво Олег Скрипка розсекретив, де навчаються його сини та розповів, ким вони мріють стати

Чому Олег Скрипка не мобілізувався

На думку Олега Скрипки, у демократичній країні кожен повинен ухвалити своє рішення. У травні артисту виповниться 60 років, до того ж у нього є сини.

Мені скоро буде 60. Це моє рішення, їхати на передову чи ні. В мене діти, вони малі, ще не призовного віку. Треба, щоб кожна людина вирішувала, воювати чи не воювати. І виловлювати людей на вулиці, це неправильно,
– сказав музикант.

Олег Скрипка додав, що в Україні має бути правильна пропаганда з приводу мобілізації.

"Мусить бути в гарному розумінні правильна пропаганда, патріотична пропаганда. І те, що наші ЗМІ в основному розганяють хейт, це зменшує зацікавленість людей воювати за нашу країну", – вважає артист.

Що раніше казав Скрипка та який артист йому відповів

  • Олег Скрипка говорив про те, що в Україні не настільки "тотальна" війна, щоб закривати кордони для всіх чоловіків. Він запропонував у деяких випадках зробити правило, за яким можна було б перетинати кордон за донат.
  • Вже в іншому інтерв'ю журналістка пригадала ці слова артисту. На це він відповів, що не є спеціалістом у темі мобілізації. Ведуча спробувала пояснити важливість теми, та Скрипка заявив, що він "баяніст", і запитувати у нього про мобілізацію – недоречно.
  • Тоді на заяви Олега Скрипки відповів учасник гурту ТНМК Фагот. Він нагадав, що сьогодні війна стосується кожного українця. Усі мають бути готовими до того, щоб захищати країну.