Він підкреслив, що з початком повномасштабного вторгнення розвіявся міф про артиста-серцеїда з добрим серцем. Тож, на думку Боднарчука, Винник "залишився у довоєнній реальності", і режисер переконаний, що творчість такого співака не відгукуватиметься тій кількості "вовчиць", як раніше.

Не пропустіть "Ці слова розбивають серце": у мережі зі щемом згадують Максима Кривцова, який загинув на війні

Олег Боднарчук висловився про Винника

Режисер зазначив, що після інтерв'ю, яке артист дав у Німеччині українській журналістці в червні минулого року, розвіявся міф про співака як про розсудливого, доброго, щедрого, ніжного та сильного чоловіка. У результаті, Винник вже не буде таким популярним, як раніше, вважає Боднарчук.

Я для себе зрозумів, що в нього був класний продюсер, за якого жодних інтерв'ю в Олега не було. І міф про розсудливого, доброго, щедрого, ніжного і сильного чоловіка існував тільки в його піснях. Міф розвіявся. Олег все про себе розповів, причому він, напевне, вважає, що це був апофеоз щирості, відвертості й краси людської душі. Однак стало ясно, що Винник залишився у довоєнній реальності, а його аудиторія внаслідок війни здобула іншу глибину і мудрість. Я думаю, що в майбутньому ці два полюси вже не зшити,
– зазначив продюсер.

Що інші зірки кажуть про Олега Винника

  • Гуморист Фіма Константиновський засудив артистів, які лише на словах висловлювали патріотичну позицію, а зрештою втекли з країни.

"Мені дуже сумно, що в народу дуже коротка пам'ять, і я сподіваюсь, що все ж таки, коли приїде Винник в країну – він піде на*уй. Коли повернеться Потап – він піде на*уй. Найсмішніше, коли вони імітують те, що вони начебто нас розуміють там", – зазначив комік.

  • Згадуючи Олега Винника, Маша Єфросиніна висміяла його. "Пам'ятаєш такого артиста? Колись був в Україні такий артист", – сказала телеведуча Олі Поляковій.
  • Павло Зібров вважає, що кожна людина по-різному реагую на такий стрес, як повномасштабна війна. Водночас він зазначив, що після перемоги українці будуть розбиратися з "втікачами", до яких якраз і належить Олег Винник.