Перша англомовна пісня в історії "Океану Ельзи" отримала назву Voices Are Rising. Ця композиція увійде до майбутнього альбому, який повністю складатиметься з треків англійською мовою.

Зверніть увагу Віталій Козловський вперше показав вагітну дружину у новому кліпі: чуттєве відео

"Океан Ельзи" випустив першу англомовну пісню

Вночі й зранку 22 березня українські міста пережили чергову масовану атаку Росії. Тому колектив вирішив утриматися від великих текстів та розповідей про те, як створювалась пісня.

Наша нова музична історія. Сьогодні ми хочемо аби ви просто послухали пісню та, найголовніше, пам'ятали, що світло завжди переможе темряву. Наші українські голоси вже здійнялись завдяки тим, хто щохвилини боронить, відновлює, несе своє світло! – написали на сторінці "Океану Ельзи"

Також музиканти закликали максимально підтримувати сьогодні українських енергетиків.

Okean Elzy – Voices Are Rising: дивіться відео онлайн

У коментарях діляться першими враженнями від пісні:

  • "Який потужний трек. Співає душею – щиро та красиво! Дякуємо";
  • "Це новий рівень! Це клас! Це конкурентна українська англомовна пісня!";
  • "Дякую за вашу музику і творчість, розуміння себе та процесів, що відбуваються в всесвіті";
  • "Ваша музика – це світло у ці темні часи".

Що чекає фанатів "Океану Ельзи"

  • Цьогоріч український гурт святкуватиме день народження – у жовтні йому виповниться 20 років. З цієї нагоди Святослав Вакарчук анонсував презентацію одного або навіть двох альбомів. Можливо, один з них буде англомовним.
  • Кілька тижнів тому "Океан Ельзи" повернувся з прем'єрою після майже 1,5-річного мовчання. Напередодні роковин повномасштабного вторгнення колектив випустив пісню "Відповідь" про біль та вдячність.