Співачки виступили у фіналі Нацвідбору з композицією Teresa & Maria. У пісні поєднуються сучасні та народні мотиви. До неї по-різному ставляться у суспільстві, оскільки там згадується Матір Тереза, яку вважають неоднозначною постаттю у світі.

Цікаво Як голосувати у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2024: інструкція, щоб підтримати фаворита

Хто може представляти Україну на Євробаченні-2024

Букмекери вважають, що від України на пісенний конкурс може поїхати Alyona Alyona & Jerry Heil. Така ймовірність зросла з 54% до 64%. Другу сходинку у списку поки що займає виконавець MELOVIN з хітом Dreamer. Ймовірність, що він переможе на Нацвідборі раніше була 17%, а зараз – вже 10%. На третьому місці зараз перебуває нова співачка Anka з піснею Palala, яку обрали своїм голосуванням глядачі. Вона має шанси поїхати на Євробачення – 6%, хоча було 8%.

Театрально-музичний гурт YAGODY з треком Tsunamia може перемогти на Національному відборі з ймовірністю 6%. Молодий артист Yaktak з композицією Lalala має шанс поїхати на пісенний конкурс – 4%. Шосту сходинку в списку займає дует Nahaba з піснею Glasss: ймовірність, що вони виграють на Нацвідборі – 3%.

Букмекери вважають, що колектив Nazva може представити Україну на Євробаченні-2024 з ймовірністю у 2%. Вони виступатимуть на Нацвідборі з треком Slavic English. Шанси таких співаків, як Ziferblat, SKYLERR, INGRET, Drevo, оцінюють найнижче – у 1%.

Відомо, що наразі голосування в Дії не працює, тож глядачі не мають можливості зробити свій вибір.


Прогнози букмекерів на Євробачення-2024 / Скриншот із сайту

Чи відомі вже представники від інших країн

  • Зокрема, Францію на міжнародному пісенному конкурсі представлятиме Сліман Небчі, відомий під псевдонімом Slimane. Він співатиме французькою мовою про любов. Композиція Mon Amour присвячується всім, хто відчув глибоке почуття кохання.
  • А від Великої Британії на Євробачення-2024 поїде колишній вокаліст гурту Years and Years Оллі Александр. Він є одним з найвідоміших поп артистів у цій країні. Оллі виступав зі світовими знаменитостями. Зокрема, з Елтоном Джоном та Pet Shop Boys.
  • Наразі невідомо, хто виступатиме на конкурсі від України. Адже Національний відбір на Євробачення-2024 відбудеться 3 лютого. За право представляти країну змагаються як відомі співаки, такі нові імена.
  • Євробачення-2024 відбудеться у шведському місті Мальме. Воно вже двічі приймало конкурс. Вперше це сталося 1992 року після перемоги співачки Кароли, а вдруге – 2013, коли перемогу привезла Loreen, тепер це буде втретє. Грандіозний фінал відбудеться 11 травня.