Ба більше Могилевська зазначила, що вона одна з небагатьох виконавців, хто з початком кар'єри почав просувати солов'їну на загал. Свої "перші кроки" співачка робила вже українською мовою.

До слова Шантажував, вимагав гроші, – Полякова вперше висловилася про "таємний роман" з Міцкевичем

Чому Могилевська не виїхала за кордон

За словами Наталії, любов до української мови прищепив її дідусь, який викладав філологію. Попри купу можливостей виїхати, артистка, саме через палку любов до батьківщини, зокрема і столиці, прийняла рішення залишитися в Україні до останнього.

У мене таке прізвище, у мене таке коріння, я настільки українка. Мій дід – викладач української філології у червоному університеті. Саме він прищеплював любов до української мови Рибчинському, це його учень, і Ніні Матвієнко. Я назавжди залишаюся в Україні. У мене було так багато можливостей виїхати. Я дуже люблю Київ,
– зізналася Могилевська.

За словами Наталії, вона з 1999-го року дуже багато робить для розвитку українського шоубізнесу та культури. У ті часи не було "модно" співати українською, однак, в артистки тоді вже вийшла пісня "Місяць", а ще пізніше – "Самота".

Тобто всі свої перші кроки я робила не забуваючи українську культуру, українську мову. Ось настільки, наскільки це було можливо, тоді, на початку. Буду тут,
– зазначила виконавиця.

Інтерв'ю Наталії Могилевської : дивіться відео онлайн

Останні новини про Наталію Могилевську

  • 12 березня Могилевська мала виступити у Кривому Розі, але концерт перервався через тривогу і гучні вибухи. Співачка записала відео з коридору з тремтячим голосом, де повідомила про "страшенні вибухи". Щоб підтримати аудиторію, Наталія вирішила заспівати один зі своїх треків.
  • Водночас артистка поділилася роздумами щодо доречності святкування пишних весілль. Могилевська вважає, що це не на часі. Особисто для неї, пріоритет – стосунки й допомога.
  • Також зірковий візажист Єгор Андрюшин, який співпрацював з артисткою, назвав її "найвибагливішою знаменитістю". Однак, він не засуджує співачку, а навпаки розуміє її бажання добре виглядати в кадрі