За словами блогера, кожен досвід перевтілення зірки є приємним та цікавим. До того ж візажист вважає усіх знаменитостей різнобарвними та різносторонніми, однак все ж є зірки з найбільшою кількістю вимог.

До слова Дуже схожа на маму: 19-річна Маша Полякова неочікувано стала блондинкою

Хто найвибагливіший з українських знаменитостей

Блогер відверто поділився, що найбільш вимогливою є українська співачка Наталія Могилевська. Водночас він її розуміє та не засуджує, оскільки знає, що для зірок важливо виглядати добре в кадрі. Візажист зміг знайти спільну мову з артисткою і до того ж вона залишилася задоволеною результатом.

Якщо ти йдеш перший раз до майстра, це зрозуміло, що кожна артистка хвилюється, як вона виглядає. Вона повинна бути вимоглива до того, як їй фарбують обличчя. Однак, ми круто співпрацювали, знайшли спільну мову, і вона була дуже задоволена,
– зізнався блогер.

Відеоролик з перевтіленням Могилевської Андрюшин виклав 14 лютого цього року. Спочатку зірка продемонструвала своє обличчя без макіяжу, а потім приголомшила результатами перевтілення.

Перевтілення Могилевської
"До" перевтілення Могилевської / Скриншот з тіктоку блогера

Перевтілення Могилевської
"Після" перевтілення Могилевської / Скриншот з тіктоку візажиста

Що відомо про попередню співпрацю Могилевської з Андрюшиним

  • На початку грудня 2023 року артистка вже зверталася за допомогою в перевтіленні до зіркового візажиста.
  • З нагоди виходу нової пісні "Я повертаюсь" співачка активно просувала цей трек мережею, зокрема під час співпраці з Єгором Андрюшиним.
  • На відео Могилевська спочатку показала себе без макіяжу, а пізніше – здивувала перевтіленням. Візажистові вдалося зробити акцент на її очах та підкреслити вроду співачки. Відео зібрало майже 3 мільйони переглядів та 100 тисяч лайків.