Виконавець підкреслив, що робить уколи краси, аби в майбутньому в нього не було зморшок. Він додав, що не спотворює свій зовнішній вигляд, а робить так, щоб завжди мати гарний вигляд.

Не пропустіть Мандрує світом і записує російськомовні відео: де зараз і чим займається Олександр Кривошапко

Які процедури робить MELOVIN

Співак зізнався, що використовує ботокс, щоб запобігти появі зморшок у майбутньому. Необхідність цієї косметичної процедури він пояснює частим нанесенням макіяжу під час концертів, що негативно позначилося на його шкірі.

Колю між бровами ботокс обов'язково, тому що коли багато макіяжу – це зазвичай потім глибокі зморшки. А ти їх не хочеш бачити, коли тобі буде 40 – 60 років. Я вважаю це любов'ю до свого тіла. Я ж не щось гіпертрофую, а роблю, щоб бути красивим у відображенні,
– поділився артист.

Які процедури роблять інші українські зірки

  • Даша Астаф'єва відверто розповіла, що регулярно фарбує волосся, робить ін'єкції краси, вживає вітаміни та амінокислоти.
  • Дружина Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова, зробила ринопластику. Крім того, вона вколола ін'єкції ботоксу в лоб, між бровами та навколо очей.
  • Павло Зібров зізнався, що користується ін'єкціями краси, але уточнив, що не піддавався жодним хірургічним процедурам. Зокрема, він робить ботокс, щоб не було зморшків.