Головною героїнею кліпу стала українська військова Мальва Кржанівська. Це поетеса, яка спершу пішла на фронт бойовою медикинею, а зараз керує дронами.

Не пропустіть Зірка тіктоку переклала хіт Тіни Кароль на українську: як тепер звучить пісня

У мережі з'явилась пісня про дівчат з Сил оборони

Цікаво, що Мальва Кржанівська постала в кліпі в одязі з приватної колекції фольклориста та історика Володимира Щибри. На одному з кадрів видно, що жінка вбрана у молочну сукню з червоною вишивкою на рукавах. На талії сукня підв'язана також обшитим поясом, а донизу спадає вільно. Крім того, відеоробота містить кадри, де Кржанівська одягнена у військову форму та шолом.

Мальва Крижанівська у вишитій сукні
Мальва Кржанівська у вишитій сукні / Скриншот з відео

У кліпі з'явилися артистки балету ансамблю пісні і танцю ЗСУ, які виконували запальні рухи. Ще можна було побачити відомих музикантів – сопілкаря Максима Бережнюка та бандуриста Ярослава Джусь. Бережнюк співпрацював із гуртами ТНМК, ВВ, "Ле Гранд Оркестр", з репером YARMAK і співчакою Ілларією. Тоді як Джусь брав участь в шоу "Україна має талант", де дійшов до півфіналу.

Композицію випустили принагідно до другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Її присвятили усім жінкам, які мужньо захищають Україну від російських окупантів. Автори зазначили, що українських захисниць з кожним днем стає більше.

Жінки літають у малій авіації, стають кулеметницями, штурмовичками, піхотою, тактичними медикинями. Вони обирають боронити рідний дім, аби зберегти нашу країну для своїх нащадків. Бо лише у вільній державі кожна жінка зможе реалізуватись, досягти своїх цілей та відстоювати свої права, що апріорі неможливо для нашого ненажерливого сусіда,
– висловилися автори.

Також творці висловили вдячність усім жінкам, які пожертвували собою заради військової справи.

MELESHKO – "Не зли дівчат ЗСУ": дивіться відео онлайн

Цікаво, що Маргарита Мелешко є солісткою ансамблю Збройних Сил України. Вона брала участь у співочих шоу "X-фактор" та "Голос країни". Дівчина періодично їздить на фронт і дає концерти для українських захисників та захисниць. Дівчина вважає, що музика здатна покращити моральний стан військових.

Нещодавні релізи співаків

  • Солістка гурту Vivienne Mort Даніела Заюшкіна презентувала пісню "Не ходи ти тут, не ходи". Вона створена на основі вірша українського поета Максима Кривцова. Хлопець загинув на війні 7 січня. Люди писали, що композиція довела їх до сліз.
  • Співак Ivan NAVI випустив ліричний трек "Біжи по небесах". Композиція описує тему втрати, яка знайома вже багатьом українським родинам, котрі втратили близьких на війні. Таким чином, виконавець хотів підтримати людей у складний період.
  • Гурт "Океан Ельзи" презентував нову композицію та кліп "Відповідь". У ній йдеться про складний шлях до перемоги і довічну вдячність тим, хто захищає батьківщину.