На носі Великдень, а значить Матвій Брус потішив фанатів новим потішним відео. Минулорічний фіт Матвія і гурту МЮСЛІ UA "Скоро вже буде Пасха" набрав майже 7 мільйонів переглядів і досі знаходиться в трендах YouTube: кліп тримається на 75-й позиції серед кращих музичних відео.

До слова Тікток розриває пісня з мультика Астерікс й Обелікс, під яку юзери "варять" зілля помсти

У мережі завірусився новий монолог Матвія Бруса про Пасху

У квітні 2024 року тато хлопчика запостив у тікток кумедний рілс, у якому Матвій нагадує всім, що варто заздалегідь подумати про підготовку до свята й не забути купити ковбаску (таким чином малий знову прорекламував їхній сімейний бізнес). До речі, у ролику на тлі жвавого монологу хлопчика, як і минулого року, уся родина саджає город.

Друзі, часник є, цибуля садиться. Бабуся в цій самій курточці. Значить шо? Скоро вже буде Пасха! Так що – заказуйте м'ясо та ковбасу, та сардельки, та курочку. Все-все те, що є домашнє, – заказуйте,
– зазначив хлопчик.

Наприкінці відео Матвій патріотично завершив свою промову: "Слава Україні" – "Героям Слава". Ролик набрав у тікток майже 400 тисяч вподобайок.

У відповідь юзери масово почали записувати подібні ролики, де теж пораються на городі. У мережі тіктокери підкреслили, що "легенда повертається" і "без цього малого вже Пасха не прийде. Це як кока-кола і свято наближається".

Чим ближче Паска, тим голосніше його голос в моїй голові "скоро вже буде Паска, так що заказуйте м'яско",
– додала одна з коментаторок.

Крім того, користувачі зауважили, що Матвій за рік сильно виріс: "Як він впевнено говорить. Того року більш сором'язливо, молодчинка".

Всі тепер чекають на новий великодній ремікс від МЮСЛІ UA та хлопчика.

Що ще зараз популярне в тіктоці