Відомо, що Його Величність відправили в лікарню вранці 26 січня. Монарха супроводжувала королева Камілла, яка провела з ним в клініці близько шести годин.

Не пропустіть "Викликає занепокоєння": у невістки Єлизавети II діагностували рак шкіри

Як себе почуває Чарльз III

Його Величність прибув до London Clinic о дев'ятій ранку. Разом з ним була також королева Камілла, яка провела з чоловіком у клініці близько шести годин, після чого поїхала з медзакладу. На виході з лікарні її чекали журналісти, яким вона розповіла про самопочуття короля Великої Британії.

З ним усе гаразд,
— сказала Її Величність і посміхнулася.

Що з Чарльзом III

  • Під час нещодавнього медичного обстеження у 75-річного монарха діагностували доброякісну пухлину, яка потребує медичного втручання. Тому минулого тижня Букінгемський палац оприлюднив офіційну заяву, в якій повідомляється, що короля госпіталізують до медичного закладу для лікування збільшеної простати.
  • Медики запевняють, що симптоми у короля не свідчать про серйозні ускладнення зі здоров'ям, а ймовірність раку простати не підвищена.
  • Водночас очікується, що Його Величність деякий час буде відсутній на публічних виступах через реабілітацію.

Стан здоров'я інших членів королівської сім'ї

  • Нещодавно у Сари Йоркської, колишньої дружини принца Ендрю, діагностували злоякісну меланому, яка є ознакою раку шкіри. Ця тривожна новина прийшла лише через кілька місяців після того, як жінка поборолася з раком грудей. У результаті герцогиня звернулася за медичною допомогою до клініки в Австрії, де вона лікувалася вже кілька тижнів.
  • Кейт Міддлтон зараз перебуває під наглядом лікарів у приватній клініці після операції на черевній порожнині. Повідомляється, що процедура була проведена успішно. Втім, Її Високість залишатиметься в лікарні близько двох тижнів, а її публічні виступи відкладено до Великодня через тривалу реабілітацію.