Ймовірно, принцеса Уельська намагається захистити Джорджа, Шарлотту і Луї від додаткового стресу. До того ж вона хотіла уникнути непотрібних обговорень її сім'ї в пресі.

До теми Олена Зеленська публічно звернулася до Кейт Міддлтон, яка страждає на рак

Чому Кейт Міддлтон відклала свою заяву про рак

Деякі журналісти вважають, що рішення оголосити новину про хворобу Її Високості саме у п'ятницю, 22 березня, було прийнято, щоб захистити принца Джорджа, принцесу Шарлотту і принца Луї від надмірної уваги громадськості.

Річ у тім, що 22 березня діти принца та принцеси Уельських відправились на Великодні канікули, які продовжаться до 17 квітня, тож вони не будуть активно спілкуватися з однолітками й викладачами впродовж трьох тижнів. Королівська сім'я, ймовірно, очікує, що протягом цього часу публічний дискурс навколо новини про рак Кейт Міддлтон зменшиться, тому її діти зможуть уникнути незручних розмов про хворобу матері, повернувшись в школу.

Кейт Міддлтон з дітьми
Кейт Міддлтон з дітьми / Фото з інстаграму принца та принцеси Уельських

Що відомо про рак Кейт Міддлтон

  • Її Високість перенесла операцію на черевній порожнині в січні цього року. Після хірургічного втручання розпочався тривалий процес реабілітації, що призвів до її відсутності на публіці протягом двох місяців.
  • Спекуляції навколо "зникнення" Міддлтон викликали шквал теорій змови в мережі.
  • Намагаючись вгамувати чутки, принцеса Уельська випустила відеозвернення, в якому розповіла про стан свого здоров'я і повідомила про рак.
  • Кейт зізналася, що діагноз став шоком для її сім'ї. Водночас зараз вона проходить профілактичну хімієтерапію, бо позитивно налаштована на одужання.
  • Представники Кенсінгтонського палацу відмовилися розголошувати подробиці щодо типу або стадії раку, закликавши громадськість утриматися від спекуляцій на цю тему. Втім, відомо, що Міддлтон повернеться до виконання своїх обов'язків після того, як повністю відновиться.